Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

Tá úspora sa mi akosi nezdá. Veď ak idem po rovine povedzme 70 km/h na tempomat a zapnem trebárs hmlovky (čo by sa mohlo rovnať úspore oproti denným svetlám), tak mi určite nestúpne spotreba o 0,2 L. A vzhľadom na to, že alternátor má už v týchto otáčkach dostatočný výkon, jeho napätie je vyššie, než napätie akumulátora, tak 100% spotreby hmloviek pokryje alternátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale myslíš spotrebu na voľnobehu, keď je auto v kľude, však? Lebo tak dostaneš spotrebu v L/h a potom by to chcelo ešte prepočítať na nejakú rýchlosť, povedzme 70 km/h. Takže vlastne je to spotreba za hodinu = na 70 km dlhej trase a tak ešte prepočítať na 100 km trasy (t.j. výsledok deliť 0,7). Ideálne vypnúť klimu, nech nekazí výsledky a experiment robiť až po istej dobe jazdy. Teda keď je už aj akumulátor dobitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave som to vyskusal a zistil som ze to nemozem vyskusat: :D

1. mam aktivovane denne svietenie => parkovacky sa nedaju vypnut

2. mam xenony => ich zapnutie/vypnutie sa nijako neprejavi na spotrebe - 0.4 l/hod nech robim co robim....

Musite skusit niekto iny.

Tak ci tak neverim ze to spravi az 0.2/100....a na mojom ropaciku 100% nie -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to otestoval. Po zapnutí tlmených svetiel spolu s parkovačkami stúpla spotreba o 0,1 L/h na voľnobehu. Ale nedalo sa povedať, že je to presne o 0,1 L, skôr by som povedal, že menej, len práve preskočila tá desatina. Testoval som to viac krát. Skúšal som spotrebu zvýšiť ešte o 0,1 L/h, tak som musel zapnúť ešte predné a zadné hmlovky, brzdové svetlá a diaľkové svetlá. To je spolu cca 350W, ktoré je potrebné zapnúť, aby spotreba stúpla max. o 0,2 L/h. Takže odhadujem, že ak klesne spotreba el. energie o povedzme 58 W (t.j. vypneme 2x35W Xenóny a dáme tie najslabšie denné svetlá 2x6W), tak by spotreba mohla klesnúť o cca 0,03 L/h. Ak to prepočítame na priemernú rýchlosť povedzme len 60 km/h, tak to je 0,055 L/100 km. Si myslí, že to pol deci paliva m ani nestrojí za to sa s dennými svetlami naťahovať.

Dúfam, že som sa nepomýlil, spočítal som to takto:

Obrysky 40W

Tlmené 70W

Diaľkové 110W

P+Z hmlovky 91W

Brzdové 42 W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz som to vyskusal aj ja.

Stav so zapnutym dennym svietenim - 0.5l/hod

Stav so zapnutym dennym svietenim + predne hmlovky + zadne hmlovky: 0.5l/hod

Pokial uvazim ze odber hmloviek je cca porovnatelny s odberom denneho svietenia, nie je co riesit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Preto som spomínal tie hmlovky, lebo sa mi to zdá byť porovnateľné s rozdielom medzi denným a štandardným svietením. Ty máš podľa spotreby naftu a neurobilo to temer nič (keďže PP ukazuje len s presnosťou na 0,1 L). Ja mám benzín a ani tam to nebolo veľa, ako som už napísal. Takže nie je čo riešiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Ty dalkovy xenony se u Phaetonu zapaluji extra, nesviti porad...

No a jinak, jak jsem rekl, at nekdo da na trh system denniho sviceni ala Audi (jen dalkova svetla na cca 30-50% svitivosti) a budu mu libat ruce.

si si isty že za tou šošovkou neni halogen????

touaregy maju tiež vo svetlach 2krat šošovku a su to aj bixenony a ako funguju?

svetelna hukačka - odklopi sa clonka, normalne dialkače svietia halogeny cez šošovku, prínos?

a k tym audinam..určite su to dialkače? videl som totiž v takej parabole ako dialkove 5W žiarovky a dialkače su riešene bixenonami.

touareg ma napriklad v novych svetlach len bixenony a by ste sa divili ako reaguje da vybojka ked len blikaš...hold technika ide kupredu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme by sa s tym dalo vyhrať, nech redukuje napätie na tych 70 alebo menej a keby bolo treba bliknuť premostilo by ho relatko čo by priviedlo plnych 14V nie? :D

a ešte by sa dalo podla okoliteho osvetlenia teda keby sa zotmelo preplo by na normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profor - tie extra svetlá u Audi sú určené ako na svetelnú húkačku, tak aj na denné svietenie so zníženou intenzitou. Takže sú to diaľkáče len v istom zmysle.

No presne na to narážam, že Light asistent mi je úplne nanič. Parkujem totiž v osvetlenej garáži, tak mi to Comming/Leaving home nanič, preto som to odprogramoval. Auto v tej garáži stále svietilo, cez deň či v noci. A keďže mám xenóny, tak ten asistent vlastne nerobí úplne nič. Ale pritom by kľudne mohol, že by prepínal bežné a denné osvetlenie vozidla.

Kľudne by za tou šošovkou mohol byť u Phaetonu aj halogén. Aj pre OII sa vyrábajú svetlá, kde sú šošovky a je to halogén. Kolegovi to dali po oprave predku po nehode. Viď obrázok.

OII s halogénom má to zníženie intenzitiy tlmených svetiel už z fabriky, štandardne je to pri dennom svetle nastavené na 70%. Ale dá sa to meniť VAGom. Rovnako by to malo ísť meniť aj u zadných svetiel. Ale ak by šlo znižovať intenzitu xenónov, tak by to asi urobili aj u xenónov. Ale zrejme je na to nejaký dôvod, prečo to tak nespravili.

post-58-1156401956.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam tiez ten nestastny light assistent a je mi uuuplne nanic. :disgust:

Nebyt toho ze neschopny predavac + marketingove udaje Skoda hovorili ze prave toto zariadenie je urcene na denne svietenie tak to urcite nemam - neviete si ani predstavit aky som bol napaleny ked som zistil ze sa to jednoducho nastavi VASom/VAGom na kazdej OII.... :angry::angry::angry:

Momentalne jeho jedina funcia je, ze mi po zotmeni zapne podsvietenie budikov a palubky, xenony svietia na 100% jasu aj za dna....

BTW xenony su vlastne vybojky, cize tam o regulacii nemoze byt rec...bud je zapalena alebo nie...aspon to tak chapem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Ty dalkovy xenony se u Phaetonu zapaluji extra, nesviti porad...

No a jinak, jak jsem rekl, at nekdo da na trh system denniho sviceni ala Audi (jen dalkova svetla na cca 30-50% svitivosti) a budu mu libat ruce.

si si isty že za tou šošovkou neni halogen????

touaregy maju tiež vo svetlach 2krat šošovku a su to aj bixenony a ako funguju?

svetelna hukačka - odklopi sa clonka, normalne dialkače svietia halogeny cez šošovku, prínos?

a k tym audinam..určite su to dialkače? videl som totiž v takej parabole ako dialkove 5W žiarovky a dialkače su riešene bixenonami.

touareg ma napriklad v novych svetlach len bixenony a by ste sa divili ako reaguje da vybojka ked len blikaš...hold technika ide kupredu -_-

Ano, jsem si naprosto jistej, ze je to oboji xenon - videl jsem to na vlastni oci pri testech na konci linky v Drazdanech... ;)

A u Touaregu je to podobny, zase verze xenon a bixenon... Muzu to zase vyhledat, ale dneska mi jede net nejak hrozne pomalu... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

to Diamant: nejak to usnulo-zatim jsem tam ty svetla nevrazil, ale mam spocitano, ze v prumeru za posledni tyden jsem je za den zapnul a vypnul 8x. To je dost :( vyhrabal jsi nekde ten svuj kontakt na levne vybojky? Kdybych je fakt schrastil nekde za rozumnou cenu, vykaslu se na to,abych si do mrizky v narazniku rezal nejaky otvor pro dalsi svetla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...