Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

Tak som hneď dvihol telefón a budem mať 2 kusy. Keď prídu, tak ich nafotím. Dokonca som mal na výber Osram alebo Philips. Tak som povedal Philips. Neviem, ktoré sú lepšie.

Prečo by malo denné svietenie vybíjať baterku?

Ja Leaving home mám zapnuté, lebo auto odomykám cez DO alarmu. Takže to nesvieti. A ak potrebujem svetlo, tak ešte stlačím odomykacie tlačidlo na DO od auta a už to je. Takže baterku mi nič nevybíja. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Už jsem dvakrát viděl za dne jet OII a svítila jakoby utlumenýma dálkovýma světlama,asi nový denní svícení,ale nevim jestli to je originál nebo nějaká dodatečná úprava,v konfigurátoru škoda jsem teda nic nenašel.

Ptal jsem se chlapíka co se zabívá el.a diagnostikou na autech a ten řikal že na škodovku o tom neví,ale na starší modely Audi prý existuje přídavná sada,má to být H1 s malinkou jednotkou za ní a jen se to napojí na jednotku a pak to funguje že při otočení klíčku se rozvítí tyto utlumená dálk.světla bez parkovaček i bez zad.světel a při klasickém zapnutí světel tyto světla zhasnou a fungují jako klasické dálky.

Víte o tomto na OII někdo něco?

Já bych měl o to teda velkej zájem,mám ted sice nyní aktivov.klasické denní svícení xenony,ale připadá mi to zbytečné s nima za dne svítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem dvakrát viděl za dne jet OII a svítila jakoby utlumenýma dálkovýma světlama,asi nový denní svícení,ale nevim jestli to je originál nebo nějaká dodatečná úprava,v konfigurátoru škoda jsem teda nic nenašel.

Ptal jsem se chlapíka co se zabívá el.a diagnostikou na autech a ten řikal že na škodovku o tom neví,ale na starší modely Audi prý existuje přídavná sada,má to být H1 s malinkou jednotkou za ní a jen se to napojí na jednotku a pak to funguje že při otočení klíčku se rozvítí tyto utlumená dálk.světla bez parkovaček i bez zad.světel a při klasickém zapnutí světel tyto světla zhasnou a fungují jako klasické dálky.

Víte o tomto na OII někdo něco?

Já bych měl o to teda velkej zájem,mám ted sice nyní aktivov.klasické denní svícení xenony,ale připadá mi to zbytečné s nima za dne svítit.

zbytečný? proč? menší spotřeba energie, i životní prostředí ti poděkuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proč vysvěcovat zbytečně za dne xenon.výbojky když za dne mám z nich uplný hov.. !

Navíc to vidim u jednoho známého co odjakživa svíti i za dne jak má po 3 letech zad.světla vždy vypálený-načernalý(hnus).stejně zad.světla za sluníčka skoro nejsou vidět.

U předchozí OI jsem měl také xenony,ve dne jsem nesvítil !!! a po2,5letech (a zhruba 240.000km) jsem musel výbojky měnit protože svítily jak obyč.světla jak byli vypálené,ted mám u OII (107.000km),denní svícení mám aktiv.od začátku,v noci to stále sice svítí jako xenony,ale v garáži proti zdi už vidim jak to má žlutý obrysy,když tam rozsvítim moji druhou OII Combi která je stará půl roku a má přes 20.000km tak je vidět parádní rozdíl,to je ten zdroj krásně duhovej.

Ona se sice nová výbojka dá pořídit za 1000kč/ks,nebo u Alesia 1130kč,ale když je někdo poctivka a navštěvuje jen autor.servisy tak za ní vyplázne 6.290kč/ks.

Taková Audi už to teď dělá standartně pro náš trh,tam když objednám Xena tak už je to rovnou se světly pro denní svícení a tak by to mělo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proč vysvěcovat zbytečně za dne xenon.výbojky když za dne mám z nich uplný hov.. !

Navíc to vidim u jednoho známého co odjakživa svíti i za dne jak má po 3 letech zad.světla vždy vypálený-načernalý(hnus).stejně zad.světla za sluníčka skoro nejsou vidět.

U předchozí OI jsem měl také xenony,ve dne jsem nesvítil !!! a po2,5letech (a zhruba 240.000km) jsem musel výbojky měnit protože svítily jak obyč.světla jak byli vypálené,ted mám u OII (107.000km),denní svícení mám aktiv.od začátku,v noci to stále sice svítí jako xenony,ale v garáži proti zdi už vidim jak to má žlutý obrysy,když tam rozsvítim moji druhou OII Combi která je stará půl roku a má přes 20.000km tak je vidět parádní rozdíl,to je ten zdroj krásně duhovej.

Ona se sice nová výbojka dá pořídit za 1000kč/ks,nebo u Alesia 1130kč,ale když je někdo poctivka a navštěvuje jen autor.servisy tak za ní vyplázne 6.290kč/ks.

Taková Audi už to teď dělá standartně pro náš trh,tam když objednám Xena tak už je to rovnou se světly pro denní svícení a tak by to mělo být.

Presne tak!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neslo by diagnostikou udelat ze pri otoceni klicku by se nerozsvitily xenony ale mlhovky?! ;) A xenony by se rozsvicely normalne koleckem nebo svetelnym senzorem... :)

Ale mám obavy že mlhovky by pyskovali fízlové ;)

To asi jo, ale prijde mi ze takhle sviti hodne lidi!! :)

mlhovkama uz zacina cim dal vice lidi svitit - ja jsem taky nato presel. Hlavne kdyz neoslnujes, ale asi mam strach, ze to splnuje nejaky ucinek - neni to ono - zda se ze to sviti nize nez potkavacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...