Přejít na obsah

Úbytek chladící kapaliny


Wenzel

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Úbytek chladící kapaliny motor 2.0 TDI 103 kw

-po 4 letech bez nutnosti dolévání. Najeto 130 000 km Voda začala ubývat cca 0,6 l / 2 měsíce.  

diagnoza: teče vodní čerpadlo. nové stojí cca 1500 Kč,tak to zase není nic hrozného. Je to první Škodovka,kde se mi to stalo.Měl jsem Octávku I a II,dohromady najeto u obou 550 000 km a čerpadla držela.Kapalina nikde neubývala mezi servisními výměnami chladicí kapaliny po dvou letech. Čerpadlo by mělo vydržet celou životnost motoru,jinak je někde chyba. Někdy se netěsnost těžko hledá,ale pokud se musí dolévat často,tak se najít musí. Divím se,že to někdo dolívá a  je v pohodě.Zase na druhou stranu mám stále původní brzdové destičky,ty jsou kvalitní,vypadá to,že 140-150 000 km vydrží,teda mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

mam takovy problém ohledne ubytku chladici kapaliny.Yeti 2013 Motor 2,0/103 kW TDI CR,marne hledam unik chladici kapaliny,tyden jezdim,motor suchy,ubytek zadny,pak necham auto 2-3dny stat,a na vane se udelaji 3-4kapky chladici kapaliny,prosel jsem všechny hadice,sponky a netesnost jsem nikde nenasel,ani naznak roseni,odkud by se tam ta kapalina mohla vzit,asi zahadne auto,presto me to stve,Neresil to uz nekdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...