Přejít na obsah

interier OII do OI


mirekkrejci

Doporučené příspěvky

Čaute chlap,y nezkoušel někdo už dát kapličku a spodní díl palubky včetně tapcu dvěří aspon předek z OII do OI nebo aspon rozměrý jestli to nekde nesedi a zda by to nešlo trochu upravit moc se mi to líbí a nebyl by problém sehnat interier z OII ale jen jestli by to sedělo bez radikálních upráv do te jedničkové oktávky dík za každou odpověď

EDIT:

Vím že to zní trochu jako scifi ale nemá s tím někdo zkušenosti?....upravit trochu elektriku není problém týkalo by se to středového vystražného trojúhelníku, el stahovaček (tlačítek), a tlačítek vyhřevu zadního skla nadrže a podobně by nebyl už vubec žádný problém, já bych se do toho i pustil jen vědět zda to bude aspon trochu pasovat třeba kolem budíku ty bych samozřéjmě nechal puvodní, středový tunel b\y nebyl problém nepasuje jen kolem ruční brzdy ta se dá ale snadno posunout a díky tomu že tam mám sedačky z OII tak by mi ani nedrhli při posouvání. za každou připomínku radu díky.

Editováno: , autor: Wojnar
A to si tady to vlákno budeš tvořit sám? Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? tohle mi říká tolik lidi:-D já bych ji nechtěl moc se mi líbí ale já nechci auto které se mi hned od začátku líbí (ne že by se mi OI nelíbila) a nemoct na něm nic dělat mě baví to že když mám chvili přemýšlím vymýšlím co bych si na něm polepsil vylepšil o tom to je to je prostě moje:-D

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě každý najdeme nějakou chybičku to má samozřéjmě i OI mě se ale na interieru v OII líbí tolik uložných schránek ty držáky na pití luxusně tvarované výplně dveří je to takové mohutnější nejspíš to zabírá víc místa... uvidím rád bych se do toho pustil ale největší oříšek bude climatronic ale už jsme si objednal dva jeden z OI a jeden z OII tak bud mít na pokusy...snad by o tam i mělo padnout zatím prostě nemám možnost to někde změřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mě by zajímal středový tunel (i když je to asi blbost) tak ale v OII je fakt dobrý, líbí se mi když je takový vyšší a prostory řidiče a spolujezdce jsou oddělené.. a ještě se zeptám volant z OII jde normálně vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš koukni na muj profil pár fotek tam mám s těma sedačkama z OII zase tak vleký problé mto nebyl a parádně se v nich sedí:-D

EDIT:

mě by zajímal středový tunel (i když je to asi blbost) tak ale v OII je fakt dobrý, líbí se mi když je takový vyšší a prostory řidiče a spolujezdce jsou oddělené.. a ještě se zeptám volant z OII jde normálně vyměnit?

Volant jde vyměnit v pohodě jen přepinuješ airbag... a střeový nutel nesedí kolem ruční brzdy ale ta se ta dá dát smeší upravou z OII a sedne jak ulytý ale pokud máš sedačky z OI tak ti budou drhnout já tam mám už z OII a v pohodě to tam vešlo tak až budu měnit celý interier tak tu hodím fota

EDIT2:

Tak a už se mi to doma hromadí:-D... koukam po internetu a postupně za ruzemné ceny odkupuju díly na moji vysněnou přestavbu snad to klapne jinak budu mit mraky prace to zase vse někomu střelit:-D během týdne mi příjde palubka z OII za velmi luxusní cenu tak snad to tam sedne. Už mám vyplně dveří které by měli sedět jsou jen o 1cm na vrchní části delší ale nemělo by to drhnout vše se ukáže časem... středový tunel jsem vyřešil tak že seženu ruční brzdu z OII která by se nemusela tolik upravovat a poslouží výborně protože je posunuta blíže k řidiči a tudíž nebude drhnout jak originál z OI tak snad vše klapne a bude to vypadat užasně. Už mám předělaný výstražný trojúhelník na tlačítko z OII dalo to ale víc práce než jsem si myslel:-D ale dílo je hotovo a doufám že to byla nejtěžší el. předělávka z přestavby ted už jen tam tu palubku pomalu napasovat. Přidám foto až se do toho pustím jen čekám až poleví ty mrazy opravdu se mi nechce dělat když venku je i přes den kolem -20°C

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek a edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na zadní sedačky hvězda být opravdu nemusíte do potahu jsem nezasahoval... dělal jsme to úplně stéjně jak tady popisovali sedačky z OII do fabie I. a nejhorší jsou jen přední zadní tam pasli opravdu rychle během hodinky tam byly usazené

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám že se to podaří. Ale bude to hodně práce a nebude to ze dne na den protože při jednom chcu vyměnit manuální klimatizaci za climatronic a už mám doma ovladání climatronic z OII a z OI a zkusim se s tim poprat aby se dala pouzit to ovladani z OII určitě by to v tom interieru vyniklo tak uviídme držte palce zatím jsem jen zkoušel tapeci dveří a jsou krapet delší tak snad to nebude drhnout nechce se mi to zkracovat uz bych to tak hezky nezacistil tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já Ti taky fandím. Ale jedním dechem dodávám, že jsi trošku snílek... Moc si vysledek nedovedu představit. Já měnil palubku z O1 do O1 a měl jsem toho plné brejle, protože jsem ze staré školy - vše poctivě. A na pořádek udělat někde něco co tam nikdy nebylo bude asi scifi. Nehledě na to, že ten co si po Tobě auto po čase koupí bude chudák v případě, že se mu něco pokazí, protože tenhle zásah se určitě neobejde bez nevratných úkonů.

Už teď máš můj obdiv, že to hodláš zkusit a budu to u Tebe dál sledovat. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho svého vymazlence už nikdy neprodám zvlášt když vidím jak ty škodovky šli cenově dolu... samozřéjmě to nebude ze dne na den, dneska jsme měníl výplně dveří a zkoušel zda i na dveřích budou nějaké upravy a krom uchycení a drobátko seštelovat packu na otvírání to sedlo bezvadně akorát zavázel kastlík spolujezdce který je vetší než u OII. takže nemylsím že tam by byl nějaký radikální problém.... jinak já celé auto rozebíral včetně palubky aspon 100x už vím kde je jaký šroubek a podobně tak snad vše proběhne úspěšně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už se mi to doma pomalu zbírá:-D tak pár fotek jak to u mě doma vypadá:-D akorát to zabírá místo a venku se mi to nechce nechávat v garáži a podobně at se mi to neodře a tak...jen si dovedete představit jak moje drahá polovička bublá jak se tu s tím roztahuju:-Dale už mi toho moc nechybi snad jen finance na to:-D stojí to víc než jsem čekal...takže kdyby měl někdo nějaké plasty z interier octavie 2 na víc třeba boky palubky, plast pod budíky, přihrátku spolujezdce ozdobné lišty a podobně a byl by ochoten je darovat nebo prodat za nějakou symbolickou částku pro kluka co zkouší něco nového tak sem s tím:-D

post-42295-0-22394600-1331382027_thumb.j

post-42295-0-56554700-1331382045_thumb.j

post-42295-0-28658200-1331382063_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak koukám že si to už připravuješ tak držim palce ať se ti to podaří a pak začnu shánět taky.To budeš muset ale měnit i řj a upravovat kabeláž,né?Pač přístrojovka a klimatronik má jiný kody,předpokladám.Aspoň si myslim,ja tomu moc nerozumím,jen zbírám inspiraci a pak ukoluju známý.Jsem nemotora a tak se toho bojim,ja skončil u Š120 kdy jsem si něco dělal sám.Všechny takový koumáky ale obdivuju a držim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...