Přejít na obsah

Volanty


ntr23

Doporučené příspěvky

Mě to přijde v celku logicke, vzhledem k tomu, že je 3ramený koženy, tak předpokládám, že je i řadička a ručka kožená, tudíž by vypadalo divně dát jen 4ramen volant bez kuže a protože je škodovka chce vydělávat, tak jakoby odučtuje 3ramenej, řučku a řadičku a naužtuje koženej paket... aspoň tak bych si to vysvětlil já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jinak. Ve Sportu je standard Maký kožený paket (tříramenný kožený volant, madlo ruční brzdy, hlavice a manžeta řadící páky). A dle ceníku si můžeš za -1500 dát Malý kožený paket (čtyřramenný kožený volant, madlo ruční brzdy, hlavice a manžeta řadící páky). Ovšem to pouze za podmínky že si dáš Částečný kožený paket (Jako mimořádná výbava je k dispozici částečně kožený interiér Floss kombinující na sedadlech látku s kůží (příp. koženkou), která je použita také ve výplních všech dveřích. Exkluzivitu interiéru dotváří malý kožený paket (volant, madlo ruční brzdy, hlavice a manžeta řadicí páky v koženém provedení).)

Prostě ručka i řadící páka by zůstala jen by vyhodili jeden kožený volant a dali druhý kožený volant. Ale ne, ty si k tomu musíš dát ještě kožená sedadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IGOR>celkem chápu tu koženou opěrku, ale nemožnost vyměnit jeden kožený volant za druhý kožený volant bez podmínky kožených sedadel mi nejde do hlavy.

Tak sa na to vykasli, zober ten 3-ramenny, urcite ho predas resp. vymenis neskor alebo kupis cely novy 4-ram a urcite nebude stat 15tis!

Inak ak su volanty rovnake akov OCTII tak ja mam 4-ram. kozenny a uvazujem o 3-ram :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem včera dostal nabídku u prodejce, co jsem kupoval Roomstera, na koženej volant. Mají firmu, co pošije jakejkoliv volant, ale nejenom obvod, prý pošijou i ramena a střed. Dá mi vědět, až přijde z firmy pošitej volant na OII, tak to půjdu okouknout. Když to půjde, udělám fotku. pokud to bude stát za to, nechám pošít ten svůj z Romči.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dostal nabídku u prodejce, co jsem kupoval Roomstera, na koženej volant. Mají firmu, co pošije jakejkoliv volant, ale nejenom obvod, prý pošijou i ramena a střed. Dá mi vědět, až přijde z firmy pošitej volant na OII, tak to půjdu okouknout. Když to půjde, udělám fotku. pokud to bude stát za to, nechám pošít ten svůj z Romči.

Tak to pak omrkni, nafot a hod sem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ale stred (bag) by som ničím neprešíval.

U aut, kde airbag protrhne střed volantu se to určitě přešívat nesmí, ale mám pocit že u škodováckých volantů to funguje tak, že krytka vypadne pryč celá, tak to nemůže ničemu vadit.

taky myslim, ze celej stred, ale zkouset to nebudu, protoze po vystreleni je auto plny takovyho bilyho sajrajtu a jde to blbe dolu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dostal nabídku u prodejce, co jsem kupoval Roomstera, na koženej volant. Mají firmu, co pošije jakejkoliv volant, ale nejenom obvod, prý pošijou i ramena a střed. Dá mi vědět, až přijde z firmy pošitej volant na OII, tak to půjdu okouknout. Když to půjde, udělám fotku. pokud to bude stát za to, nechám pošít ten svůj z Romči.

Tak to pak omrkni, nafot a hod sem:)

Jasně, budou pošívat volant OII, tak až přijde, jsem s nima domluvenej že dají hlášku a já pak sem hodím foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...