Přejít na obsah

Volanty


ntr23

Doporučené příspěvky

Děkuji,už jsem to našel v návodech.

Nový volant je na svém místě,potkala mne stejná věc s hláškou "závada airbagu" ,proběhlo u mne stádium vzteku a otázky proč se montuji do něčeho,čemu nerozumím.

Rychlý telefonát honzovi72 ,který mne uklidnil a poradil smazat chybu přes VAG.

Smazání mne stálo 100KČ a navíc zkušenost,která je k nezaplacení.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Chlapi poradte, mam taky problem že mi volant piska v jednej polohe, znie to akoby sa tam nejaky polystyren suchal po plaste.

Robi to cca skoro v rovnomernom stave, niekedy v dlhej jemnej lavotočivej zakrute.

Už som s tym bol aj servise ale nepochodil som lebo tam nemali technika na airbagy, a druhy den sa mi tam už nechcelo isť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastové obloženie stĺpika volantu je "vystlané" tvarovaným polystyrénom, tento sa mohol nejak uvoľniť a pri otáčaní volantu dochádza k nežiaducim zvukom. Jedine teda otravovať v servise, nech to pozrú, na to, aby sa dali tie plasty dať dole, treba demontovať volant aj s airbagom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na tyto 2 volanty, které jsem našel na inzerci.

post-76108-0-75718400-1359369881_thumb.j

1600Kč

post-76108-0-09649800-1359369882_thumb.j

2200Kč

Zajímalo by mě, co říkáte na ceny, dále pak jestliže u toho prvního nejsou multifunkční panely, zda se dají dokoupit (ovládání radia - telefonu) a za jakou cenu (nebo jestli se dělají i záslepky), pak v případě dokoupení ovládání radia, zda by to šlo ve Fabii II propojit s radiem, např. s Bolero(RCD 410) nebo swing.

A poslední otázka, jaká je optimální cena airbagu do tohoto volantu se stříbrným "úsměvem", a za kolik bych prodal starý klasický airbag z FII.

Děkuji vám za odpovědi a názory. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dnes jsem se díval na Room Trumf a překvapilo mě, že 3-ramenný volant má zřejmě jiný materiál, ten povrch je daleko jemnější, hladší. Před tím 3-ramenný volanty byly na povrchu hrubší, nevíte, co je to nyní za meteriál? Stejný materiál volantu má i Rapid nyní dodávaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...