Přejít na obsah

Volanty


ntr23

Doporučené příspěvky

Vedle sebe stály Roomster Trumf a Rapid SB, oba měly 3-ramenné volanty s hladkou kůží, vedle stála Fabia SLX s 3-ramemnným volantem, ale hrubším.

Tak nevím, jestli jestli ty hladší volanty dorazí i do Fabie, nebo Rapid a Roomster mají odlišný materiál a budou mít nadále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se startem Spacebacku dostal Rapid kvalitnejsi kuzi, nez byla pouzivana od zacatku vyroby liftbacku.

 

Ta hrubsi kuze je levnejsi varianta, zrejme stiznosti zakazniku donutili vyrobce vratit se zpet ke kvalitnejsi (hladsi) verzi, jaka byla pouzivana drive.

Sam jsem mel v Rapidu tu hrubsi/levnejsi kuzi a byl to skutecne preslap - pocitove na urovni obycejneho PUR volantu.

 

FII a Roomster to dostaly zpet taky, jen se od Rapidu lisil termin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadla ma takáto vec. Nemá náhodou nová Octavia, alebo Superb ako voliteľnú výbavu vyhrievaný volant? Ak áno, tak by sa dal namontovať aj do Fabie, nie? Potom by bolo treba vyriešiť už iba jeho napájanie a zapínanie. Ovládanie by mohlo byť spojené s tlačítkom vyhrievania sedadla. Čo si o tom myslíte?

Alebo Škodovka vyhrievaný volant v ponuke ani nemá, lebo vo VAG rozhodli, že ten môže mať iba VW. Neviem prečo, ale mám taký pocit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,

při přebírání FII Ambition Plus jsem si posteskl nad absencí koženého volantu,prodejce nabídl jeho dodělání někde v Blansku za 2,5k.To jsem akceptoval,v podstatě nevím kdo to dělal,Web nabízí firmu

http://www.apos-auto.cz/

Vložit fotku se mi nějak nepovedlo,tak odkaz

http://postimg.org/image/n3axa7csz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Moc hezké , nevíš jak by to probíhalo kdybych si to chtěl nechat udělat ?

 

V mém případě měl prodejce na krámě volný volant,ten šel do Blanska na potažení(jsem z Brna,tak autem kousek) a až byl hotov tak jsem přijel jej vyměnit za ten co byl v mém voze.To bylo pár minut a hotovo.

Bez druhého volantu asi pár dní bez auta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, jestli nekdo uvazujete o potazeni volantu, tak z vlastni zkusenosti doporucuji firmu volanty.net - nechal jsem si na fabku potahnout komplet volant rucku, radicku a kvalita prace, rychlost i domluva vse naprosto super. A po domluve neni problem nove potazene veci primo na miste vymenit, cehoz jsem take vyuzil. Takze za me naprosta spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Mam taky problem, ze chcem dat do F2 mod. r. 2014 multif. volant z O3 RS, kedze teraz multif. nemam, tak potrebujem novy podvolantovy kruzok, ale teraz ktory??

Nasiel som ponuku za 50€:

5K0-953-569L highline tempomat, pal pc a MF volant
5K0-953-569-AB highline tempomat, pal pc a MF volant pre passat a cc
5K0-953-549-C midline tempomat a pal pc
5Q0-953-549 octavia III a golf 7 highline tempomat, pal PC a MF volant

a vychadza mi posledny, alebo i prvy, len neviem ci to pojde na tyc volantu F2 a ked aj pojde, co na to riadiaca jednotka?? :kol-32:

Dík.

Editováno: , autor: mimoxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek, ako to dopadlo, tiez chcem menit volant a budem potrebovat ten podvolantovy kruzok s multif.

ak si všimneš, na obrázku je volant bez multif. tlačítok, dával som presne tento a šlo to v pohode, keďže mám pred face (viď. podpis), multifunkcia mi nepôjde. Akurát káblik z bagu zo starého volantu som prehodil.

 

Čo sa týka podvol. krúžku s multif. neporadím, keďže s tým nemám skúsenosti, sorry. Opýtaj sa chlapcov, čo majú face auto a multifunkciu. Potom tu daj vedieť, ako si dopadol. Držím palec :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...