Přejít na obsah

Vymena anteny za ploutev


Doporučené příspěvky

No ja jsem hledal dlouho dlouho,ale nemohl jsem zadne prijit na tu spravnou chut...az sem konecne narazil na tu "samozrejme"nejhezci..je to z VW a ko kretne tahle vim ze se dava na noveho New Beetla..ale to sem tady uz asi psal..co se signalu tyce tak si nemuzu stezovat...drobnej rozdil tam je..ale minimalni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

použít jde skoro všechno, otázka s jakým výsled0ekm. Pokud máš předfacelift, tak budeš mít dost blbý signál (facelift má druhou antenu v zadním skle). Tapec sundat neni problém, budeš potřebovat akorát torxy, nevim přesně už jakou velikost. Horší je natahnout novou kabeláž k rádiu, jestli to chceš mít pořádně, rozebereš i část palubky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

madmike14: lepší je, když použiješ originální ploutev ;)

A pokud máš kombíka, tak stačí vycvaknout zadní plasty v kufru (horní sundat a boční odcvakat), a pak už se ke šroubu antény dostaneš snadno. Kabel můžeš tahat pod tapecem, je dobrý si na to demontovat světla nad sedačkami a vždy ten kabel tahat od otvoru k otvoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím , chtěl jsem se zeptat zda by šla použít tato anténa http://www.ahifi.cz/...m-shark-ii.html a jestli třeba někdo nemá zkušenosti ? Ještě bych chtěl poprosit o radu jsem lajk, jak se dá sundat tapecírunk a demontovat anténa ? Děkuji za odpověď.

Mám tuhle anténu už cca dva roky. Mám Scouta předface. Signál se vyrovná tomu, když jsem tam měl prut. Jediné na co je ploutev víc citlivější, je větší shluk sloupů vysokého napětí.

A co se týká montáže, sundáš vzadu tapecírunk, odmontuješ prut, odpojíš původní kabel, do díry ve střeše vložíš ploutev, utáhneš, připojíš kabel, nandáš tapec a je hotovo. Práce cca na 10-15 minut. Vše sedí (díry, konektory) nic se nemusí upravovat.

Koukám, že tady by ti radili rozebrat půl auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mlog: půl auta??? :kol-44:

pokud by chtěl rovnou táhnout kabely např. pro další věci (gps/gsm apod.), tak ho to holt nemine.. :kol-28:

Pokud by měl současnou anténu kombinovanou s dalšími věcmi, tak by prostě koupil takovou, která tomu odpovídá. A zase by nemusel nic rozebírat. Příslušný konektory by jenom nacvakal do sebe. Tahle je samotná AM/FM. Tu mám taky. Ale dělají se různý kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuhle anténu už cca dva roky. Mám Scouta předface. Signál se vyrovná tomu, když jsem tam měl prut. Jediné na co je ploutev víc citlivější, je větší shluk sloupů vysokého napětí.

A co se týká montáže, sundáš vzadu tapecírunk, odmontuješ prut, odpojíš původní kabel, do díry ve střeše vložíš ploutev, utáhneš, připojíš kabel, nandáš tapec a je hotovo. Práce cca na 10-15 minut. Vše sedí (díry, konektory) nic se nemusí upravovat.

Koukám, že tady by ti radili rozebrat půl auta...

super díky moc za odpověď .. dám se do toho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Chalani aky je vas nazor na tuto antenu?? http://auto.bazos.sk/inzerat/40048341/Antena-ANTENNA-zralocia-plutva-a-FM-zosilovac.php

Chcel by som zralociu plutvu namiesto obyc. anteny, nasiel som jednu co sa celkom jednoducho montuje ale zda sa mi dost velka (neviem ci aj ine maju take rozmery) resp. neviem ako by to ukazalo na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj chlapy citam toto tema, ale neviem. Na svojej OII 06 mam spatny signal radia-neda sa pocuvat tuto som sa niekde docital ze moze to byt slaby signal co teda je potrebne vymenit antenu? Momentalne mam antenu z ktorej ide jeden kablik, uz kebyze by som potreboval novu tak by som skusil zraloka, ale po googleni som prisiel na to ze plutvu s konektorom aky mam ja nikde nekupim. Vie niekto z vas co s tym signalom a v pripade vymeny za zraloka kde to objenal alebo kupim dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zralok je primarne na GPS, GSM a myslim ze i na dalkove ovladani nezavisleho topeni. Nejaka napodobenina originalni anteny ve tvaru ploutve zraloka ti prijem radia asi moc nezlepsi, spise naopak.

 

(Pokud ma auto "zraloci" antenu, tak se prijem FM/AM resi antenama nalepenych na skle 5. dveri nebo u combi na sklech bocnich oken zavazadloveho prostoru. Asi se to v tomto vlakne uz resilo, necetl jsem to, takze jen tato rychla odpoved...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...