Přejít na obsah

Porucha navi DX


Doporučené příspěvky

Ahoj,asi před měsícem se mi z ničeho nic samovolně rádio vypnulo a po opětovném naskočení se na displeji ukázala tato hláška (viz.foto) Rádio normálně funguje,na maxi-dotu zobrazuje.Sem tam to někdy na chvilku naskočí,ale jinak je to na displeji pořád.Může někdo poradit?Díky.

post-11552-0-51960200-1327621518_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, mám úplně stejný problém jako logis. Tento stav u mě nastal samovolně při zapnutém rádiu bez jakéhokoli zásahu. Kde se dají sehnat či stáhnout nějaký flash CD nebo něco podobnýho čím bych se to mohl pokusit napravit. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Milhausku, tohle ale slyším poprvé, spíš kdybys řekl odpojit, počkat do druhého dne, tak jo. Pokud je to origo radio namontované z výroby, tak se čekat nemusí a ani pin to nechce, je to prostě nakodovaný na VIN, takže ani po odpojení a připojení aku to kod nechce. Pikolík má zřejmě dodělávku z jiný káry, asi tam něco namačkal blbě a radio se zablokovalo

Pokud si je jistý, že to není čorka z burzy, zajde do Škodovky a tam mu to odblokujou - tedy jak píše brc.majkl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...