Přejít na obsah

Vstřikovací ventil válce (VAG Chyba)


shubeny

Doporučené příspěvky

Zdravím,

předem se omlouvám pokud již zde toto téma je, hledal jsem, ale našel jsem jen něco okolo této chyby, nic konkrétního.

Stále se mi opakuje ve VAGu tato chyba:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 032 906 014 F

Komponent a/nebo - verze: MARELLI 1AVM 2231

Kódodvání softwaru:

Kód opravny:

1 Nalezeny chyby:

01249 - Vstrikovaci ventil valce 1 (N30)

31-10 - preruseni n.zkrat na kostru - Sporadicky

prostříknul jsem kontakty na ventilu, ale po chvilce ježdění se chyba opět ukáže. Nemáte nějakou radu nebo už zbývá jen koupit nová vstřik.ventil?

Nebo to není žádná vážná chyba?

Děkuji za odpovědi.

Editováno: , autor: Wojnar
Předem děkuji za používání "Automatické" barvy písma. Ne všichni tady mají světlé téma.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je omlouvám se, 1.6 Mpi 55KW AEE, řekl bych že ne.. sem tam cukne, ale to je jak kdy... vždy chybu vymažu a namatkově po týdnu vždy mrknu na chyby a je tam..

jinak sem nějaké divné chování nesledoval, akorat jednou spatne startovalo, nikdy to neudelalo, nevim jestli to bylo tím, ale od te doby zase v pohode.. i přes chybu. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rob to radšej pri studenom motore (predsa len vytečie benzín) a daj si tam nejaké handry...pri spätnej montáži si namasti tie gumové okrúžky na vstrekovačoch a hlavne ich tam rovnomerne zatlač-nasaď do tej lišty,aby náhodou netiekli....to by nebola potom sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem proměřil všechy ventily a včetně toho chybového mají všichni odpor 16ohm.

takže asi zbývá jen přehodit na jiný válec a cekat jestli se chyba ukáže.

Prozatím od posledního vymazání paměti závad (neděle) najeto cca 40km a chyba se neukázala....

Editováno: , autor: Wojnar
Automatická barva písma.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...