Přejít na obsah

Demontáž palubní desky


Rados sv

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit jak demontovat palubní desku na Felině 1.3 mpi 50 kw 99.

Někudy mi tam teče voda,okno je obtáhlé silikonem,kanálky pod oknem protažené,ale molitan za palubkou furt mokrý,jako by to teklo někde ze střech A sloupkem.Jestli jste někdo absolvoval,demontáž kompletní palubky budu moc vděčný za rady.Díkes Rada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doplnil něco málo k tomu silikonu - pokud tam už teklo a silikon si tam šoupnul jako řešení, tak si troufám tvrdit, že je to akorát s prominutím prasárna. Pěkně okénko ven, vyspravit rezavé nálety a šup s ním zpátky na nové těsnění. Taky jsem se to snažil řešit silikonem, ale je to k prdu a vydrží to většinou jen chvilku.

Editováno: , autor: Honza K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čest, Radošu! Než se pustíš do demontáže palubky, tak nejdříve vysaď čelní okno, očisti rantl karosérie, dej tam silikon a použij nové těsnění. Měl jsem stejný problém, když pršelo, měl jsem potopu na řidičově koberečku. Vytáhnul čelní okno, přetěsnil a mám sucho i při průtrži mračen. A okno vytáhneš i bez demontáže palubovky. Stačí Ti akorát struna, nové těsnění okna a tmel. Snad Ti to pomůže. Čus-bus, Felicius! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

třeba ti pomůže toto

že sem tady nebyl dřív,.. :kol-32: dneska jsem ju vytahoval, volant sem nedemontoval, takže sem se tam s tím pěkně nafuněl, odborník nejsem to je fakt všechno dělá člověk jednou porvé. :kol-44:

Editováno: , autor: Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...