Přejít na obsah

Výměna budíků s palub. PC za MaxiDot


Pitrsman

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zobrazuje se u všech Fabií II s Maxidotem hlášení o opotřebeném brzdovém obložení? V návodu o tom sice píšou, ale zda tu signalizaci mají všechny Fabie II s Maxidotem nebo je to podle výbavy, už v návodu nepíšou. Mají tedy tu signalizaci opotřebeného brzdového obložení všechny Fabie II s Maxidotem nebo je to závislé na výbavě? Je možné u toho Maxidotu zobrazit symboly a funkce, kterými je konkrétní vozidlo vybaveno, jako funkční kontrolu, aby řidič věděl, jaké senzory jeho vozidlo má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výbavu lze vyčíst ze štítku v servisní knížce přes Igorův dekodér výbav. Odkaz určitě najdeš - píšu z mobilu.

Nevím jak po faceliftu. Ale Fabie do MR2009 kontrolu destiček měly (snad bez omezení), MR2010 už ne (byla předpokládám jen k prodlouženému servisnímu intervalu). MR2011 už byl facelift.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám otázku na podobné téma, tak sem nechtěl zakládat nové.

Mám Fabii II 1.4 TDI (2008), a rád bych tam dal nové budíky (co se dávali po faceliftu) bez maxidotu. Čeká na mě najaký problém, nebo když je to bez maxidotu tak to bude bez problémů? Ještě mě zajímá, zda tam musím dát budíky z dieslové verze a zda musím vybírat ty bez budíku k nádrži, protože tu mám momentálně na tom zeleném displeji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Výměna budíků s palub. PC za MaxiDot

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...