Přejít na obsah

Výměna budíků s palub. PC za MaxiDot


Pitrsman

Doporučené příspěvky

Ahojte potrebuju poradit,mam Fabii 2 1.4 63KW 16V vybava ambiente a planuji prechod z palubniho pocitace na maxidot,byl jsem v olmiku ve skode a prej podle meho vinu stoji 18tis + 2tis za praci.Nechce se me tolik davat tak kdyby nekdo mel napad nebo uz to predelaval sem snim :)

Ja cosi nasel na netu jenze v servisu cosi rikali ze to nemusi byt kompaktibilni

http://www.svspraha....Facelift-Benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ptal jsem se na to ve škodovce- pokud ti udělá neorigo servis zásah do vozidla, ztrácíš záruku na tu věc, která je postižena- příklad- necháš si u garážníka , at už sebelepšího, namontovat tempomat, za měsíc ti, at už z jakéhokoliv důvodu , vyhoří elektrika, tak nemáš nárok na záruční opravu.To samé se může týkat věcí, které jsou s tím spojené- odejde ti řídící jednotka- neodborný zásah- neuznaná reklamace... já už se taky smířil s tím, že nemám maxidot. a co.. vyhodit kvuli tomu 5000?? to spíš mě sere, že nemám vyhřívané sedačky, ty aspon udělaj službu, na maxidot se můžu.. :-)

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš uživateli s nickem VAŠA. Je z Prostějova nebo COSBY ze Štramberku.

Tak ted jsem tam volal prej neudela :( na tech fabii II je to jeste nova vec a on nato nema pristroje nebo co ,ani tempomat.Tak asi budu muset vydrzet nejaky ty roky bez maxidotu :kol-26:

18tis ve skode se me nejak davat nechce

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo koupit za levný peníz maxíka a nechat si to namontovat v origo servise a je to i se zárukou :D

no volal jsem na ten muj odkaz prej mam za 10minut zavolat tak pisnu jak sem dopadl.Ve skode me rekli ze si samozrejme muzu koupit svuj ale nezarucuji ze to bude fungovat

Jinak ten maxidot na FL Fabii 2 co je zde je na RS verzi :unsure:

Edit:13:09//

Takze po zavolani - je to maxidot ale bez pinu za 5tis ,prej ma jakysi sikovny znami kteri by me pin sehnali a i namontovali ale musel bych s tim dojet do prahy ,cca 8tis kc za vse i s benalem do prahy.Zkusim se jeste poptat tady ve skode u nas ale vidim to ze tak za 4 roky jak mi dojde zaruka tak si to vymenim ,protoze toto je vse neautorizovany servis :(

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

je to lepsi a prehlednejsi,vidim konecne teplotu motoru a kolik mam benzinu,a ne ten debilni zelenej display co nekde corkli od nokie kde ani nebylo poradne videt co to je.

jeste kozenej volant,parkovaci asistent a budu spokojen :)

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tu teplotu motoru si moc neidealizuj. Mají soft tak "vymakanej", že když je teplota optimální, tak je rafička na 90-tce stupňů jak přibitá. Takže podle teploměru poznáš jen že je motor studený, potom, že se zahřívá a potom že dosáhl optima. Je pravda že v zimě leze nahoru opravdu pomalu.

Ale skutečnost se dozvíš jen z vagu.

Editováno: , autor: jipol57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo asi to bude lepší než jen kontrolky, ale jsem na***ný, že neukazuje skutečnou teplotu. Jak se chová při přehřátí jsem ještě nezjistil. Zatím chladí dobře i při tropických vedrech. Aspoň mě nikdy tu magickou 90 nepřeběhnul. Tipuju, že tu devadesátku ukazuje od 70 do 120 stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som už zažil situáciu keď sa mi ručička pohlia na viac ako 90°C bolo to na maxidote pred FC keď som išiel do strmého kopca plno naložený na jednotke občas na dvojke v tedy som mal keď som višiel hore teplotu na maxidote blízko 100°C keď som chvílku nejakých ale 2-3min nehal naštartovaný motor tak to naspäť kleslo.

Inak mohlo by sa to dať nejak zobraziť na displeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa toho, čo píše marfan, tá ručička sa dokáže od 90°C aj odlepiť, čo mňa osobne dosť prekvapuje. Inak ani ja som doteraz nevidel, že by sa ručička pohla. Viem, že tá mrcha drží na 90°C aj vtedy, keď má voda iba 73°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Spíš než teplota vody by se hodila teplota oleje, dalo by se tohle nějak vykouzlit? Přídavné externí budíky nepočítám  :kol-28:

edit: staženo video v odkazu výše a už to vidím, tak sorry za blbý dotaz

Editováno: , autor: Mirda85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1. jeden krát som videl ručiku pohnúť sa aj na Octavii 1 a to keď som ťahal plný vozík štrku do kopca na dvojke, vtedy tam mohla byť teplota tak 92°C podľa toho ukazovateľa v skutočnosti mohla mať aj viac ale keďže to ukazuje ako ukazuje tak sa to nedozvieme, na škodovke lieta teplota vody jak otáčkomer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Výměna budíků s palub. PC za MaxiDot

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...