Přejít na obsah

1,4 16V 63 kW, opakovaný studený start


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Nazdárek,podľa tohto videa je druhý opakovaný štart v poriadku,len prečo má otáčky niečo nad 800 a hneď poskočia skočia na niečo nad 1000.Mne motor teraz štartuje na prvý pokus a tiež to urobí ako na videu.Môže byť?

 

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No,je to divné...nikdo to nechápe.Ale zkoušel jsem startovat(jen po dlouhém stání) ze strany spolujezdce,protože ze strany řidiče se po otevření dveří sepne palivové čerpadlo na 2vtř.asi.A právě tato funkce kdo vymyslel,že by měla předčerpat palivo před startem a tím pádem lepší start...se alespoň tedy mě minula funkčností.

Tak jsem to malou úpravou deaktivoval...a zatím je pohoda... -_-   A jestli to čte nějaký technik,tak by mě docela zajímalo ,proč je to lepší,když by nemělo..?  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zasa zbadal zmenu otáčok po studenom štarte.Teraz v zime to štartuje dobre len ako som písal vyžšie pri tom videu tak mi to tak robilo že keď som štartol tak otáčky vyskočili na nejakú hodnotu a vzápetí sa vyhupli o niečo vyžšie.Pred štyrmi dňami som bol na výmene silenblokov ramien a dal som vymeniť palivový filter a vyčistiť a nastaviť škrtiacu klapku,ale nie sprejom ake demontáž,čistenie,montáž,nastavenie a odvtedy sa po prvom studenom štarte otáčky hneď vyhupnú napr. na 1100 a zmizlo to vyhupnutie.no teraz neviem či to zpôsobila čistá klapka alebo nový palivový filter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak jsem si myslel, že mě tenhle problém nepotká. V podstatě od roku 2015 kdy bylo auto koupené nové, jsem nikdy v létě neměl problém nastartovat napoprvé. Před týdnem to bohužel začalo. Jak se teď ráno oteplilo nad 15 stupňů tak ráno vždy start až na podruhé. Projev je podobný jako asi u všech. První otočení klíčku, motor má snahu něco jakoby udělat, ale hned chcípne. Druhé otočení klíčku, motor krásně chytne. Děje se to pouze ráno, když auto celou noc stojí. Máte někdo tady již delší zkušenosti s aktualizací SW či jiným servisním zásahem (škrtící klapka, palivový filtr atd.). Než vyrazím do servisu, chtěl bych vědět jak se věci teď aktuálně mají. 

Editováno: , autor: mkaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes som vyskúšal studený štart priamo na LPG.

-auto stálo 19.5 hod

-čas 10:37

-vonkajšia teplota podľa maxiku 18,5°C

-teplota chladiacej nezistené,nemal som pripojený VCDS,ale predpoklad cca 16°C+-

 

podaril sa a bez akýchkoľvek anomálií,sice som trošku dlhšie točil ale motor naskočil čisto

žiadne kolísanie otáčok trasenie a pod.

 

Teraz neviem či to bola náhoda a motor by naskočil aj na benzín dobre,alebo nie,skúsim niekoľko studených štartov na LPG,možno sa ukáže že by to mohlo byť v čerpadle,aj keď som teraz odjazdil asi 500 km na benzín apo diaľnici a všetko ok.

 

Po 1,5 hod odstavenia štart ne benzín,OK.

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdarec, taky jsem měl problémy se studenými starty v létě ihned po koupi nového vozu (6.2014) ,musím říct že mě to celkem zklamalo abych vezl auto po 50km do servisu a před každým známým vypadal jak blb když jsem startoval na 3x . Po 1,5 roce mi volal technik, že mají novej software. Po přehrátí to už nikdá neudělalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám Roomster 2014, CGGB, přestavba LPG, od jara se mi začala projevovat zde popisovaná závada.

 

Jel jsem do servisu s jasným cílem, aby mi aktualizovali SW řídící jednotky motoru podle pokynů výrobce. Aktualizaci provedli kupodivu zdarma, i když už je auto po záruce. Problém potom skutečně zmizel. Auto startuje jak za mlada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera aktualizace softu podle tpi co je zde uvedeno. Servis provedl aktualizaci bez zbytečného vysvětlování problému, jenom jsem jim řekl ve zkratce o co se jedná. Ráno start v pohodě, takže to vypadá dobře.

Odesláno z mého E6633 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja si to myslím že to bude čerpadlo ktoré sa seká jak písal "Premik" a dáva málo paliva po dlhšom odstavení.Mne keď bolo ráno 16°C tak som točil aj tri 3 sekundy,naskočilo a zdochlo,druhý štart ok,len niekedy trochy vybruje pár sekúnd.Keď som šiel z práce a bolo 33°C tak motor naskočil ihneď po otočení kľúča a štart OK.Usudzujem to že pri štarte pri 16-tych stupňoch je oveľa bohatšia zmes ako pri 33,aj podľa PP to tak vycházda možno vtedy stačí aj menší tlak na menej paliva,logicky mi to tak vychádza,aj napriek iba úvahe idem do výmeny čerpadla aj keď stojí 85€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2018 na 21:22, mkaba napsal:

Už týden mám nový soft. Ráno jsou ideální podmínky pro špatný starty co se zde popisují, ale motor naskočí úplně v pohodě na otočení kličku. Takže upgrade pomohl na jedničku ;-)

Přesně tohle jsem měl i já, taky aktualizovaly software a od té doby v pohodě.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže výmena čerpadla nepomohla.Kúpil som použité čerpadlo za 30€,vymenil a nič sa nezmenilo,žeby som kúpil tiež "zlé"?,tak som vymenil medzi mojim a manželkinim autom,sú identické a nič sa nezmenilo,takže čerpadlo bolo ok a aj to nové je dobré.

Pátranie pokračuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kimmi napsal:

Takže výmena čerpadla nepomohla.Kúpil som použité čerpadlo za 30€,vymenil a nič sa nezmenilo,žeby som kúpil tiež "zlé"?,tak som vymenil medzi mojim a manželkinim autom,sú identické a nič sa nezmenilo,takže čerpadlo bolo ok a aj to nové je dobré.

Pátranie pokračuje.

Koukni co jsi koupil za použité. Existuje totiž již několik let modifikované s lepšími vlastnostmi, takže pokud jsi koupil původní verzi, tak se nic změnit nemohlo. Ale jeho číslo, nebo rozlišovací znaky si již nepamatuji, musíš si to najít sám.

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...