Přejít na obsah

Jak jste spokojeni se Roomsterem


zabiak

Doporučené příspěvky

To netusim ani ja. Ale mam tam Castrol. Mozno moj predajca ma zmluvu s Castrol. :) Ale preco by preljevali? Hmmmm.... Aj ked spominali, ze olej tam davali oni novy. Ale neslo mi to do hlavy, lebo olej tam je predsa liaty uz vo fabrike, no nie? :blink:

no prave, uz se skodovky je auto plne funkcni. proc tam davali novej olej nevim. zeptej se. mohl byt problem na aute, nebo to nekdo u nit tuknul ( na spodek)., kdo vi., :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kazdopadne sa spytaj preco .. ja som pri predaji auta po 4 rokoch napr. zistil ze som mal cast auta prestriekanu .. otazka ci to robili u predajcu, alebo este vo fabrike ak nasli pri vystupnej kontrole vadu .. samozrejme nikto ma neinformoval ..

na vymenu oleja najma ak skoda dava Shell a nie nejaky patok neni pred predajompodla mna dovod ..

jedine ze ako pise blacky niekde nieco poskodili alebo riesili napr. na motore a pouzili novu napln ....

fakt divne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz viem odpoved. Je to len marketingovy tah. predajca spolupracuje s Castrol. Takze v aute je od vyroby naliaty Shell a aj mi to technik predajcu potvrdil ze tam mam Shell so specifikaciou 5W-40. A dali si tam nalepku Castrol...teda odporucaju mi dolievat olej Castrol ale s tou istou respektive lepsou specifikaciou. :) Takze aj ja tam vraj mam Shell. :) Len nalepky tam dali Castrol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, dolievat netreba nic. Olej je tak ako ma byt doliaty a ako vravite, nic sa tam nemeni v mnozstve. :) Ale inak ide len o spravnu specifikaciu odporucanu vyrobcom. To znamena ze je jedno aky olej tam lejes pokial dodrzujes specifikaciu. Takze v tom nevidim problem. Ci tam dam Madit, Castrol alebo Shell 5W-40 alebo lepsi, je to ok. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, dolievat netreba nic. Olej je tak ako ma byt doliaty a ako vravite, nic sa tam nemeni v mnozstve. :) Ale inak ide len o spravnu specifikaciu odporucanu vyrobcom. To znamena ze je jedno aky olej tam lejes pokial dodrzujes specifikaciu. Takze v tom nevidim problem. Ci tam dam Madit, Castrol alebo Shell 5W-40 alebo lepsi, je to ok. ;)

no to bych nerekl. kup si treba nejake zarizeni od Stihl. vyslovne ti zakazou lejt tam neco jinyho, jinak ti pada zaruka.

Jejasny, ze by se olej nemel dolevat, ale kdyby nastal problem, tak bych tma radsi lil to same a nesmesoval ruzny znacky.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ppokud to splňuje specifikaci VW, je fuk, co je na etiketě za značku...

Do motorů výrobce dává to, na co má momentálně nej ceny...není nikde psáno a dokázáno, že musí být jen značka X, nebo Y. Tohle jsme už x-krát řešili ve fabulích ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez si myslim to iste P2M. A dokonca mozes miesat aj s lepsou specifikaciou. Je to samozrejme krajne riesenie, ale aj to sa da. Teda ak mam naliaty 5W-40 a klesne mi objem, tak mozem doliat aj 5W-30. Aj ked to samozrejme robit nemam preco zatial a dostal som tam od vyrobcu tu najhorsiu odporucanu specifikaciu...takze setrit sa uz viac neda. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, dolievat netreba nic. Olej je tak ako ma byt doliaty a ako vravite, nic sa tam nemeni v mnozstve. :) Ale inak ide len o spravnu specifikaciu odporucanu vyrobcom. To znamena ze je jedno aky olej tam lejes pokial dodrzujes specifikaciu. Takze v tom nevidim problem. Ci tam dam Madit, Castrol alebo Shell 5W-40 alebo lepsi, je to ok. ;)

[/quote

.....ahoj.......mas pravdu.........absolutne s Tebou souhlasim......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mám roomstera 1.9tdi asi měsíc a jsem z něj spíše zklamán , hlavně z podvozku. Předtím jsem měl O2 combi s elektronama a to se vůbec nedá srovnat.Mám pocit , že ten Room je jen na rovnou silnici bez zatáček a nerovností jo a nesmí foukat boční vítr.O designu a velikosti kufru nemá cenu psát.Palubka drnčí už v 1500km.Mám ho jako firemní a připadám si , že jsem ho dostal za trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám roomstera 1.9tdi asi měsíc a jsem z něj spíše zklamán , hlavně z podvozku. Předtím jsem měl O2 combi s elektronama a to se vůbec nedá srovnat.Mám pocit , že ten Room je jen na rovnou silnici bez zatáček a nerovností jo a nesmí foukat boční vítr.O designu a velikosti kufru nemá cenu psát.Palubka drnčí už v 1500km.Mám ho jako firemní a připadám si , že jsem ho dostal za trest.

no jo maros, ale roomster je o kategoriu nizsie nez OIIC ... room je kategoria Fabia nemozes od toho cakat viac nez od OII .. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.........tak mam prvni garancku za sebou /15.000 km/ nic jsem nereklamoval, vse chodi jak ma chodit, nic nedrnci, zadna zavada, absolutni spokojenost!!! :p Motor si sedl a je to neskutecny rozdil proti syrovemu, novemu.....jak spotrebou, hlucnosti tak i behem. Preji vsem aby byli minimalne tak spokojeni jako ja...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...