Přejít na obsah

TDI 81 kW nestartuje


Quiksilver22

Doporučené příspěvky

Píďo na které autě vlastně máš problémy se starty To bys taky mohl napsat v podpisu máš tři vozy.

jj pradon asi ten podpis upravím a smažu přebytečnosti... jinak tam mám napsáno dříve a nyní tak se to týká octy rok 03 110 koní bez úprav...

Tak potom jak jsem ti psal na TDI změřáíš předvstřik VAGem. Pokud bys to neměl kde změřit jsi z Přerova a chce se ti jet do Prostějova tak se ozvi. Sice moc nestíhám , ale ta chvilka by se našla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píďo na které autě vlastně máš problémy se starty To bys taky mohl napsat v podpisu máš tři vozy.

jj pradon asi ten podpis upravím a smažu přebytečnosti... jinak tam mám napsáno dříve a nyní tak se to týká octy rok 03 110 koní bez úprav...

Tak potom jak jsem ti psal na TDI změřáíš předvstřik VAGem. Pokud bys to neměl kde změřit jsi z Přerova a chce se ti jet do Prostějova tak se ozvi. Sice moc nestíhám , ale ta chvilka by se našla.

tak to by jsi byl hodnej, já jsem v prostějově ted byl celý dny ... ale určitě se domluvíme já ted musím do prahy takže nebudu moct ale příští týden se ti ozvu díky předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já mám na Octě TDI MR02/66Kw přesně opačnej problém. ¨Zastudena, někdy chytne až napodruhý, ale zatepla o ni stačí jen brknout a běží- klidně může stát i 4 hodiny a chytne v pohodě- najeto 135Tkm- palivovej i vzduchovej filtr novej a netuším co s tím. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na Octě TDI MR02/66Kw přesně opačnej problém. ¨Zastudena, někdy chytne až napodruhý, ale zatepla o ni stačí jen brknout a běží- klidně může stát i 4 hodiny a chytne v pohodě- najeto 135Tkm- palivovej i vzduchovej filtr novej a netuším co s tím. Díky

a co žhaviče ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahojte. Dnes som prisiel domov zo skoly v pohode. Ale ked som chcel večer štartovať , tak len točilo štartérom, ale ani náznak chytnutia. Mam octavku z roku 2000 a nemám ani palivové čerpadlo. Co by to mohlo byt? aj som si prečítal forum, tak skusim nejaké veci. Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Dnes som prisiel domov zo skoly v pohode. Ale ked som chcel večer štartovať , tak len točilo štartérom, ale ani náznak chytnutia. Mam octavku z roku 2000 a nemám ani palivové čerpadlo. Co by to mohlo byt? aj som si prečítal forum, tak skusim nejaké veci. Vdaka.

Co baterka ko, starter, svicky atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...