Přejít na obsah

Alarm META HPB6


zx6r

Doporučené příspěvky

Zdravim,

vie niekto poradit ako aktivovat na alarme Meta HPB6/WFS montovaneho v Octavii II zvukovu signalizaciu zapnutia a vypnutia alarmu.

Alebo kde by som zohnal nastavovaci manual. Programuje sa cez tlacidlo na LED kontrolke a kluc zapalovania,ale neviem presnu kombinaciu.

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajdi do setechu nech ti to prekoduju, myslim, ze maju pobocku niekde v KE, neviem postup ako to urobit ledkou, pouzivam taky programator od mety

Bohuzial ,ale pobocku firmy Setech som v KE nenasiel,nevies nahodou adresu?

ja viem, riešil som s nimi sirénu pohľadám a dám ti to sem, akurát to nieje setech ako taký, ale nejaká partnerská firma...

inak to nastavenie ma tiež zaújma...

Sľúbený kontakt: kontakt na zastupenie v Kosiciach

MARSEC - ING.Peter Mazúr

Južná trieda 119

04011 Košice

055/7298612, 613

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zakoupil jsem před 6 měsíci originální alarm k dodatečné montáži a nechal ho ve Škodě namontovat.Minulí týden jsem si chtěl nechat naprogramovat aby po zamčení automobilu byla zvuková odezva.Při převzetí vozu jsem zjistil,že mi nic nenaprogramovali i přeztože to jde.Technikem mi bylo řečeno že mě chybí kod pro vstup do jednotky alarmu.Údajně v balení má bít karta s výrobním číslem alarmu a kod pro vstup do něho.Při zakoupení v balení bylo jen návod,zapojení,kabeláž,jednotka alarmu a samolepky na sklo.Tudíž se ptám jestli si někdo nechával dodělat alarm do vozu a jestli tam tuto kartu s v.č. a kodem měl nebo je nějaký jinný společný kod pro tento alarm a ani v autorizovaném servisu ho neznají.Za každou informaci děkuji a jsem zděšen tím,že při montáži nepřišli nato,že chybý kod pro vstup do alarmu,pokud nějaký je ale asi ano,protože v případě poruchy alarmu nejsem schopen ho vyřadit ani já z provozu abych mohl nastartovat a odjet.Děkuji za informace

Editováno: , autor: jiricekz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem před 6 měsíci originální alarm k dodatečné montáži a nechal ho ve Škodě namontovat.Minulí týden jsem si chtěl nechat naprogramovat aby po zamčení automobilu byla zvuková odezva.Při převzetí vozu jsem zjistil že mi nic nenaprogramovali i přezto že to jde.Technikem mi bilo řečeno že mi chybí kod pro vstup do jednotky alarmu.Údajně v balení má bít karta s vírobním číslem alarmu a kod pro vstup do něho.Při zakoupení v balení bylo jen návod,zapojení,kabeláž,jednotka alarmu a samolepky na sklo.Tudíž se ptám jestli si někdo nechával dodělat alarm do vozu jestli tam tuto kartu s v.č. a kodem měl nebo je nějaký jinný společný kod pro tento alarm a ani v autorizovaném servizu ho neznají.Za každou informaci děkuji a jsem zděšen tím že při montáži nepřišli nato že chybý kod pro vstup do alarmu,pokud nějaký je ale asi ano protože v případě poruchy alarmu nejsem schopen ho vyřadit ani já z provozu abych mohl nastartovat a odjet.Děkuji za informace

Zdravim ... mam v OI z roku 2002 alarm M-870Euro jako dodatecna montaz u dealera pri nakupu ( na zacatku roku 2003 ) a mam k tomu takovou cervenou kartu trochu mensi jak kreditka s carovym kodem a a 16-ti mistnym cislem. Tak mozna mysli neco takovyho.

BTW: Na vyrazeni aspon toho myho alarmu je jakejsi klicek kterym by to v pripade nouze melo jit, ale nikdy jsem to teda nezkousel.

P.

Editováno: , autor: Rorejs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem před 6 měsíci originální alarm k dodatečné montáži a nechal ho ve Škodě namontovat.Minulí týden jsem si chtěl nechat naprogramovat aby po zamčení automobilu byla zvuková odezva.Při převzetí vozu jsem zjistil,že mi nic nenaprogramovali i přeztože to jde.Technikem mi bylo řečeno že mě chybí kod pro vstup do jednotky alarmu.Údajně v balení má bít karta s výrobním číslem alarmu a kod pro vstup do něho.Při zakoupení v balení bylo jen návod,zapojení,kabeláž,jednotka alarmu a samolepky na sklo.Tudíž se ptám jestli si někdo nechával dodělat alarm do vozu a jestli tam tuto kartu s v.č. a kodem měl nebo je nějaký jinný společný kod pro tento alarm a ani v autorizovaném servisu ho neznají.Za každou informaci děkuji a jsem zděšen tím,že při montáži nepřišli nato,že chybý kod pro vstup do alarmu,pokud nějaký je ale asi ano,protože v případě poruchy alarmu nejsem schopen ho vyřadit ani já z provozu abych mohl nastartovat a odjet.Děkuji za informace

Myslim ze je to v pohode,existuje programator na alarmy meta a tym to ide naprogramovat,teda resetnut alebo zadat novy kod atd,vyzera to ako vacsia kalkulacka s kablom, treba najst monatazne stredisko meta ,tam kde montuju metasat tak ju budu mat,nakolko bez toho to nenaprogramuju,skoda servis asi nebude tym spravnym miestom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to, že v manuálu je pouze odkaz na autorizovaný servis škoda. Kde se dá najít ta servisní síť na Mety?

no na slovensku to zastresuje firma setech

a v cechach mi ujo google odporucil :http://www.casystem.cz ,tam uz hadam budu vediet poradit najblizsie montazne stredisko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jo v návodu jsou kolonky na čtyřmístný kód ,kterej by tam měl servis dát, protože podle návodu je základní kód pro montáž 0000 a servis ho má po namontování změnit a napsat do manuálu, protože od toho se potom odvíjí další činnosti pro zjišťování závad atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...