Přejít na obsah

Koupě ojetého Superba II


Jims Sanders

Doporučené příspěvky

Tech typu motoru 1.8 tsi je ale vic ne? Ne jen CDAA...

Jinak pravda, Superb za 200 tisic bude spis peknej prusvih nez spolehlivy auto... Ja kupoval tenhle rok za 300 rok 2008, 1.8 tsi v takrka max vybave s poctivymi 68tis km, vse jen origo servis. Pouze pro srovnani...

Editováno: , autor: Patrikchrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl podívat na Supa, 1.8TSI (BZP). Asi (určitě) jste měli pravdu, to auto za ty prachy rozhodně nestálo. Radši přihodit kilo a mít slušný auto než toto :-). Nespěchám na to, takže se budu tak dívat a třeba mě něco zaujme :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to jak jsem si myslel, ani bych na takovej inzerát nevyrazil od PC :-D 

Evidentně měněné xenony /takže bourané/, roztržená sedačka, otlačené od ruky na dveřích,  najeto 315 na benzín je už hodně /u nafty bych neviděl ještě jako zásadní problém/ ... ale samozřejmě odpovídá tomu cena, ale pelech od pohledu no :-D   jediné plus - hezká barva :-D

Editováno: , autor: CentriFUGA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně první co - vzít VIN a prověřit. Zrovna dneska ověřoval známý ve škodovce pro někoho superba s údajně 142.000km a světe div se v roce 2015 mělo auto 311.000km :-D nepochopím, když už má někdo potřebu stáčet tachometry, že si neprověří databázi škody, že tam je jasný a dohledatelný servis ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CentriFUGA: nemusí to být nutně bourané, já mám Supa z 2009 a postupně jsem na něm musel vyměnit oba dva původní xenony, protože přestaly někde těsnit, dostala se do nich voda a řídící jednotky šly do háje ;) ... ad tvůj poslední příspěvek - jo to mi připomnělo, jak mi jeden "známý" nabízel v době, kdy jsem hledal nové vozítko taky Supa, ale v dieselu s "jen 190 000 km najeto" ... hned na první pohled bych tomu těch 190 nevěřil ani za nic a v momentě, kdy jsem se začal ptát po VINu a servisce tak se borec začal kroutit takovým stylem, že jsem se akorát zasmál a jel domů 

Editováno: , autor: Czeczo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy k tomu máte nějaký info? Najeté km? Možná bych se tam zajel podívat..

 

Já mám do zimy ještě čas. Žena zatím jezdí kabrioletem :-) Jenže jsem dostal za úkol pořídit auto s nezávislým topením a tohle to bohužel nemá, tak nevím jak bych s tím doma pochodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no, já jsem se na to kdysi díval, ale vím, že to bylo kolem 30k. V tomto případě je to vlastně 1/6 auta... 

 

Teď jsem ale našel..

 

http://www.skodaplus.cz/Car/1211041/skoda-octavia-1-8-tsi-132-kw-elegance

 

To už je jiná :D Jenže to by měla žena lepší káru jak já. A to nevím, jestli bych psychicky unesl :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...