Přejít na obsah

Koupě ojetého Superba II


Jims Sanders

Doporučené příspěvky

V 13. 3. 2021 na 19:37, koudy_123 napsal:

Tak jsem se koukal příručky údržba a u rozvodového řemene (rozvodů) je pro 2.gen CR uvedeno jen 210 tkm. Údaj o letech jsem ta nenašel.

Taky ne, tak jsem to měl asi tady z fóra nebo ze servisu. už si to nepamatuji. No co, rozvody jsou po 7 letech a 160 tis. km nové, a už tam snad vydrží až do konce.

Pokud zůstane auto u nás, tak nejspíše víc jak dalších 200 tis. km už stejně nenajede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Utrápené TDI krátkými trasami po 10 let? Za 200k? Nu nevím. Nebo je to stočený.

Na druhou stranu je to úplně bez výbavy, takže se tam toho moc z elektroniky neporouchá.

Já bych se spíše ptal, jestli je auto velikosti Superba skutečně potřebné a nebo raději koupit něco menšího, ale výrazně novějšího za stejný peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakci. Volal jsem do autorizované Škodovky a ty kilometry sedí. Ano sháníme auto cca takovéto velikosti možná by stačila i Octavie. Pokud máte někdo čas a chuť tak zkuste sem dát nějaký inzerát. Ať máme co porovnávat. Jinak ano výbava je opravdu Social , Ale už jsem pár aut měl a musím říct že mě zajímá Centraal klimatizace a jezdit a jezdit a jezdit a polykat spoustu kilometrů🤪😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je tohle to, co potřebujete? Ten VIN u inzerátu je napsaný dobře? Podle kontrolatachometru.cz neexistuje. A co znamená polykat kilometry - 30kkm ročně, 10 kkm ročně?

 

Já taky nemám kodovíjak bohatou výbavu, ale po přesedání do jiných aut bych nechtěl auto bez multifunkčního volantu, automatické klimy apod., to je naprd. Navíc vedle řadící páky není tlačítko na reset průměru kol, co se s tím autem dělá po jejich přezutí - dáte 500,- nějakému nazdárkovi, aby to vyresetoval?

Nebylo by lepší jít do zgenerálkovaného TSi, které pojede o 2l/100 km dráž, ale za stejné peníze bude o několik tříd lépe vybavené?

Editováno: , autor: Tomas F
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlacitko na reset pneu je kvoli sledovaniu tlaku v pneu pomocou ABS. Ked to tam nieje tak to tam nieje, nema to proste dokodovane od vyroby... Preco by to mal nechat niekomu robit manualne aby to resetoval?

 

Co sa tyka vybavy je to o preferenciach, ja som tiez za co najlepsiu, ale taky moj brat tiez berie auto, len aby jazdilo a je mu jedno, ze ma napriklad vzadu svihadla :)

 

Editováno: , autor: Martttin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomas F napsal:

A je tohle to, co potřebujete? Ten VIN u inzerátu je napsaný dobře? Podle kontrolatachometru.cz neexistuje. A co znamená polykat kilometry - 30kkm ročně, 10 kkm ročně?

 

Já taky nemám kodovíjak bohatou výbavu, ale po přesedání do jiných aut bych nechtěl auto bez multifunkčního volantu, automatické klimy apod., to je naprd. Navíc vedle řadící páky není tlačítko na reset průměru kol, co se s tím autem dělá po jejich přezutí - dáte 500,- nějakému nazdárkovi, aby to vyresetoval?

Nebylo by lepší jít do zgenerálkovaného TSi, které pojede o 2l/100 km dráž, ale za stejné peníze bude o několik tříd lépe vybavené?

No potřebujeme auto velikostně cca Superba. Ano výrobní číslo vozu je správné když to zadám do programu například parts link vidím tam komplet výbavu vozu atd. Samozřejmě na kontrole stavu tachometru na českých stránkách nebude vidět nic protože vozidlo je dovoz.A ty kilometry ano cca 20 -  30 000 ročně. Jinak na stav tlaku v pneu bylo odpovězeno ano je to s nimano z  ABS takže ideál. Ano právě TSI bude malinko větší spotřeba. A za mě nejlepší motor je tak jak vyjela z linky ne žádná generálka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Martttin napsal:

Tlacitko na reset pneu je kvoli sledovaniu tlaku v pneu pomocou ABS. Ked to tam nieje tak to tam nieje, nema to proste dokodovane od vyroby... Preco by to mal nechat niekomu robit manualne aby to resetoval?

 

Co sa tyka vybavy je to o preferenciach, ja som tiez za co najlepsiu, ale taky moj brat tiez berie auto, len aby jazdilo a je mu jedno, ze ma napriklad vzadu svihadla :)

 

Ano přesně tak mělo by to být snímáno z ABS To znamená žádné senzory přímo v pneu na rafku ventilku což považuji za lepší variantu.😉

A k té výbavě ano je to tak jak píšeš.

Pro mě je důležité Centraal klimatizace a všechny okna v elektrice švihadla nechci😂😂😂

Což je konkr. tento Sup2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Dobrý den, mohl bych požádat vás zkušenější o radu. Přemýšlím nad koupi tohoto auta. Jednalo by se o auto vyrobené v roce 2015, 1,4tis s manuálem. Najeto 90tis které budou doloženy. Auto docela pěkně vše v elektrice včetně sedačky spolujezdce(výbava nevypadala na základ). Není v kůži. Jediné co mne na autě zarazilo bylo to že auto nemělo bixenony ani led svícení. Chtěl sem se optat jestli se to vyrábělo a nebo je něco špatně a auto standartně světlomety s bez led pásku nemělo (bez denního svícení). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

@Fenix87CZ Nevím, jestli je ten dotaz ještě aktuální, ale něco k tomu můžu napsat.

S2 po FL se vyráběl i s halogeny bez LED pásků a denní svícení pak bylo jako u halogenů na O3.

S2FL_Halogen.thumb.jpg.691825b96cce1eff3b5c6d264b884fb3.jpg

 

Podle tehdejšího ceníku byly halogeny jen v úplném základu a šly pořídit už za relativně malý příplatek.

Tím pádem asi bude jen minimum aut kupených v ČR, které nebudou mít bi-xenony s LED pásky.

Ale pokud je to jako u jiných modelů, v zahraničí na západ budou asi halogeny častější.

superb-cenik-2014.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...