Přejít na obsah

Koupě ojetého Superba II


Jims Sanders

Doporučené příspěvky

jj, na odkazu je již "B"

 

... ale to je fuk, já jen reagoval na to, že zase tak nedostupné to není. Někteří totiž furt žijí v tom, že je to neopravitelná věc.

 

Vím, že DSG není jen o spojkách (.... setrvák, mechatronika, olej + filtr)

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do autorizáku nejezdím, mám svýho mechanika (auto již po záruce). Jinak v roce 2012 měněná mechatronika v autorizáku bez problémů (reklamace předchozího majitele). Jinak výměna spojek je normální servisní úkon, dokonce i detailně popsaný v ELSE, myslíš že fakt nic nemění? Je na každým, jestli dá auto do Škodovky, nebo k někomu kdo DSG rozumí. Věřím, že se v každým autorizáku s tím moc párat nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý autorizák čo to robil tú spojku alebo mechatroniku vymení rovnako kvalitne ako Sixta , výmena spojky pokiaľ máš prípravky a trošku rozumu nie je problém ... nič iné na nej samozrejme neopravíš ale to je akosi jasné , keď nie sú diely ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, zatiaľ stále nič. Mám rozbehnutých pár kusov ale zatial som pesimista. Každopádne mám otázku hlavne na kolegov z ČR. Poznáte niekto autobazar auto ESA ? Štýlom mi pripomínajú AAAauto, a od toho ruky preč. Majú dobre vyzerajúce kusy za dobré ceny, až mi je to fakt podozrivé. Domnievam sa správne, alebo je to autobazar na úrovni ?

Edit: bezpredmetné, čo som tušil som si aj na internete potvrdil, du blejt. Každopádne, ak by sa tu našiel niekto, poznáte bazar starauto ? Vyzerá to byť menší bazár. Možno aj seriózny. Imponujem mi hlavme že tam neni celý interiér aj mozor vyčistený jak so savom, ale normálne, brz pucovania, tak ako sa patrí na auto s kilometrami.

Editováno: , autor: Dimco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, kdybys chtel, zvazujeme prodej SII 1.8Tsi, najeto poctivych 80tis km, plna vybava, bezovy kozeny interier, fialova amethyst barva, na 18" themisto, jeste do srpna v zaruce. Je vyroben 8/2010,tedy MR 2011. Servisovane jen ve skoda auto apod. Cena 400tis. Auto v top stavu, garazovane, nebourane, nestrikane atp. Bez skrabance v interiaeru a exterieru

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, uvazuji o koupi Supa s 2.0TDI a rad bych se informoval, kolik je normalni cena za Supa s 2009+ s nejakou rozumnou vybavou v kuzi a DSG s najezdem do 100k, mam v planu najezdit okolo 30000km rocne.

 

Nasel jsem toto, ale v porovnani s ostatnimi inzeraty, mi prijde cena podezrela. Co myslite?

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/15667822?goFrom=list

 

Diky moc.

Editováno: , autor: govari
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, člověk by si musel tu historii km a případných oprav nejdřív prolustrovat.

Já jen uvažuji (nechytejte mě prosím za slovo) .... TDi z německa = nejčastěji 30-50 tis. km/rok (tj. za 3,5 roku cca. 105 - 175 tis km)

Takže ty km jsou opravdu až moc hezké, ale samozřejmě jsou i vyjímky, ne že ne.

 

Jinak slušný Superb Combi (tj od 2010) v Eleganci s DSG a malým nájezdem si myslím, že do 400 tis Kč je nereálné

 

EDIT: jinak to VIN v inzerci je FAKE, ale to ti asi došlo

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych si udelal predstavu o cene, mohl by jste nekdo postnout inzerat, ktery dle vas vypada verohodne? Jak jsem psal 2.0TDI s DSG, Kombi, do 100.000km v kuzi.

 

 

 

Bude se jednat o moje prvni auto a doted jsem jezdil x let pouze v sluzebnim, takze nemam zkusenost s nakupem auta. Je jasne, ze pri pripadne koupi si ho necham zkontrolovat, ted se mi ale jedna pouze o orientacni cenu, protoze nevim na co si dat pozor uz v inzeratech.

 

Diky moc.

Editováno: , autor: govari
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím.

Chcel by som sa opýtať na Váš názor na SuperB 1,6tdi cr. Ako to motor bude zvládať, spotreba? Napr.:

http://skoda-superb.autobazar.eu/16-tdi-cr-dpf-comfort-greenline-id5588586.html

Doteraz som mal fabiu 1,2 44kw a vcelku sa to dalo. Netrhám asfalt, len na pohodovu jazdu, mám ročné dieťa, takže bezpečne.

Ďakujem za Vaše reakcie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som zvedavý kto na tom niekedy išiel , blbých PD 77kw je kopec a nikto neremcá , na dlhé trasy a kľudné jazdenie to stačí , ale na časté rozjazdy , mesto a podobne už nie ... v SII je jeden motor a samé náhražky , tam je to už len o referenciách čo vybrať ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že slabší motory jsou špatné, ale 1.6 TDi na vůz, který váží přibližně 1500kg je opravdu málo. Tento slabší motor se, dle mého, názoru, hodí spíše do Rapidu, popř. Octavie. 1.6 TDi jsem řídil v O3 a už zde bylo znát (O3 váží cca 1200kg), že jsou zde určité limity. Nenáročnému to jistě stačí. Mám nejvíce zkušeností se S2 2.0 TDi 103kW a místy pocituju, že to je prostě málo v některých situacích. Je prostě znát těch cca 300kg navíc oproti mé O2 FL Combi. Navíc i spotřeba stejné motorizace je u S2 vyšší cca o 1l/100km. V O2 mám průměr za posledních 5000km 5.6l/100km, v S2 za posledních 6000km 6.5l/100km a to jezdím stejné trasy.

 

Nejlepší motorizace pro S2 je 2.0 TDI 125kw 4x4, pokud se bavíme o dieselech.

Editováno: , autor: skodaforum20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..."Jinak slušný Superb Combi (tj od 2010) v Eleganci s DSG a malým nájezdem si myslím, že do 400 tis Kč je nereálné"...


Já takové prodával, SII Combi 2.0 CR DGS 170 k, v kůži, plná výbava, najeto 102t, poctivých, jezdil jsem s tím pouze já. Dával jsem ho na výkup za 400t a prodej byl 430t. a byl rychle prodaný. Ve středu jsem poslal foto a v pátek jsem přijel a odjížděl s novým. Stačil jsem se i rozloučit, ať slouží dobře novému majiteli.

Myslím si, že jsou vyjímky.Šel jsem do SUV a chtěl jsem 4x4.

Editováno: , autor: Prochy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam zajem o superba kombi 125kw DSG ale najeto 260tis icon_sad.gif Veskerej servis dle vinu ve skodovce sedi, při 70tis km menena komplet spojka i DSG nejaka vada.. Jezdi prevazne dalnice Rakousko, nemocko atd. Je tam velice zajimava cena. Jedna se o tenhle kousek:
http://www.sbazar.cz/intherso/detail/77 ... -exclusive
Mam strach s tech km, budu rad za vase názory, diky Petr

Editováno: , autor: terezka30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...