Přejít na obsah

Volant


Wertheim

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím, prosím Vás o radu - podařilo se mi koupit tříramenný volant, který je údajně na felicii a rád bych ho poslal dál, ale nikde na netuse mi ho nepodařilo najít, tak ani nevím, jestli na ni pasuje. Číslo dílu je 1J0 419 091 - což mi našlo volanty na octavii, ale nemá bag, pouze klaskson a zadní "kolečko" je jiné než u Octavie - to má číslo dílu 1U0 419 660. Poradíte? Dle prodejce kupoval přímo od TRW.

Snažím se ho prodat, ale dotazy od zájemců mě uvádějí do rozpaků a začal jsem váhat, jestli je opravdu na felici.

Všem předem díky za pomoc.

post-40365-0-55296300-1309803194_thumb.j

post-40365-0-63759000-1309803220_thumb.j

post-40365-0-40483200-1309803239_thumb.j

post-40365-0-18498300-1309803252_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, originál byl samozřejmě jen dvouramenný nebo čtyřramenný volant (záslepka nebo airbag).

Dobře je celá tématika popsaná v tématu na feliciaklubu - až dole:

http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=18720

Na novou volantovou tyč nasadíš volant, ale musí se upravit ještě kroužek pod volantem - aby ti to vypínalo blinkry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych měl takovej dotaz. Jelikož ve feldě nemám airbag, tak by mi stačil i volant bez airbagu, ale co jsem koukal na fotky na inzerátech, tak bez airbagu znamená bez středu s logem. Dá se ten středovej kryt sehnat samotnej bez bagu, nebo budu muset utrácet za zbytečnou věc, aby ten volant vypadal normálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím mám menší dotaz ohledně Feldy mám Feldu R.V 97 a chtěl bych si vyměnit volant problém však je že nikde za boha nemůžu najít Nábu která by se vyráběla na Feldu 97 mám volant bez airbagu s kulatým krytem klaksonu je možné tam dát jiný volant nebo Nábu spokojil bych se i s novějším čtyřramenným předem děkuji za rady :) 

(Mám stejný volant jako je na obrázku)

imgnd_37130.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...