Přejít na obsah

Climatronic z OII FL do OII predfacelift


marek.st

Doporučené příspěvky

Ahoj, může mi někdo poradit?  Mám OCT RS MR: 08 Climatronik mám ze superba rok 2013 (3T0 907 044 BS) vše připojím a funguje normálně.. Dokonce mi příjde že že nemusím přehazovat ani napětí od klíčku tedy pin 16. a 20. Climatronik si i tak pamatuje poslední údaje. Bohužel mi ale nezobrazuje na rádiu a climatronic mi nelze ani nakodovat :-( .... Mám v aute z výroby Colombuse nicméně mám místo něho ted v autě Audience ale se starým CL mi vše ukazuje jak má... s novým pouze výhřev okna a PDC. Snažil jsme se nakodovat ale orig. škoda diag. jednotku to ani nenajde pokud změním manuálně rok vozidla na 2011 CL načtu zobrazí pár chyb vč. čidla kvality vzduchu ale nelze opět nakodovat....Dokáže někdo poradit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2017 na 8:54, ferda25 napsal:

Pokud nechceš měnit jednotku motoru, tak jedině přijet do Strakonic.

 

V 13. 3. 2017 na 8:54, ferda25 napsal:

Pokud nechceš měnit jednotku motoru, tak jedině přijet do Strakonic.

Ferda

 

V 13. 3. 2017 na 8:54, ferda25 napsal:

Pokud nechceš měnit jednotku motoru, tak jedině přijet do Strakonic.

Vedel by si mi poslat na mail alebo do správy ako sa to robí za niejaky ten poplatok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokud dobře chápu postup zde psanej nefunguje? Je to složitější než jen nakodovat jo?  pošli mi pls do sz na tebe kontakt at se stebou mužu spojit a domluvit tedy... a na kolik ta sranda vyjde? vyplatí se mi to? A ty dokážeš vymazat tu bmc jednotku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trochu pozjišťoval a problém by měl být jak píšete v FL rádiu.. respektive FL climatron uz komunikuje na UDS jednotce nezto pred FL radio ne tedy nezobrazuje takze kazde radio ktere komunikuje uz pomoci UDS by melo zobrazovat normálně. Tedy přehodím panel (vše funguje) a seženu FL radio... i tak ale nemohu nic nakodovat

Editováno: , autor: Beny88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Taky bych chtěl dát FL panel do před face. Původní jednotka 1Z0 907 044 M kod motoru BXE, jednotka SW: 03G 906 021 LB, HW: 03G 906 021 AN. Zkusil jsem FL panel, provedlo se základní nastavení a zatím vše funguje, poznám nějak že nejde kompresor? Na diagnostiku jsem to ještě nepřipojoval. Napájení je přepinováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super zpráva. Bude komunikovat i po CANu? Mám ji s tlačítkem na nezávislé topení, které bych chtěl ovládat a spínat ventilátor.

 

Liší se programově ty jednotky v nečem? Koukal jsem, že nastavení je už jen v celých stupních, je natolik přesné a dostačující aby pak nebylo horko či zima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, rubaspavel napsal:

Jestli máš na mysli 5K0 907 044 EA  tak ten mám, jen nějak nevím v čem je lepší či horší. Lze vůbec sehnat rámeček na FL panel do před FL auta s columbusem?

 

Tak teď nevím co hledáš...

 

myslíš tenhle?

 

http://www.bulltronics.cz/cz/shop/ramecky-a-panely/ramecek-autoradia-pro-skoda-octavia-ii-3/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...