Přejít na obsah

Climatronic z OII FL do OII predfacelift


marek.st

Doporučené příspěvky

Tady je: 1Z0907044K nebo 1Z0907044P, ale s indexem P se musí pro tvé auto nastavit, jinak budeš mít ten samý problém co máš s face ovladačem climatroniku. Nastavit jde jen pomocí VCP při speciálním přístupu k jednotce 08 nebo jen VASem, ODISem jsem to ještě nedělal, tak možná i tím.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, to mi v tu chvili nedoslo. Potenciometry by musely pryc. A je otazka, jestli by bez nich na diagnostice nebyla chyba. Ale neni nic jednodussiho nez zmerit odpor potenciometru v poloze vypnuto a dat misto nich rezistory.

 

Nebo toho vyuzij a dodelej si vyhrivani sedadel. Pokud nechces investovat do originalu, existuji neoriginalni reseni pracujici s originalnim ovladanim. Napr. zde. Ale zkusenost s tim nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Co je fuj? ty nebo tvoje hloupost? Každému docvakne že to není hotové, zatím to pasuji a zjišťuji co je třeba ještě dodělat než začnu rámečky lepit a lakovat! Takže pokud na mou otázku nemáš odpověď jdi se dál šťourat v nose :-)

 

 

PS: má někdo el. schéma zapojeni pinu na climatronicu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2017 na 16:47, ferda25 napsal:

Tady je: 1Z0907044K nebo 1Z0907044P, ale s indexem P se musí pro tvé auto nastavit, jinak budeš mít ten samý problém co máš s face ovladačem climatroniku. Nastavit jde jen pomocí VCP při speciálním přístupu k jednotce 08 nebo jen VASem, ODISem jsem to ještě nedělal, tak možná i tím.

Tak jsem sehnal prozatim s indexem AE. Lze nastavit pomoci VCP abych nemusel menit saci sachtu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Nazdar klubaci, potrebujem poradit pri prehodeni RJ CLIMATRONIC Z FL do predFL.

Octavia II 2008(3 mesiac) BXE, pri montazi FL panela vraj vlastne staci prehodit len pin 16 na 20, a tu nastava otazka. PIN 20 nahodim spet na 16 alebo to necham nezapojene? podla navodu to vraj zapajat netreba, no niesom si isty.

 

Stalo sa mi totiz, ze stary climatronic (povodny)  mi na auto udrziaval pekne napr 20 stupnov, akonahle som dal o pol stupna menej, bolo to hned citelne pocitovo, , no novy natopil az na 23 stupnov, a bolo horuco. Znizenie o stupen nepomohlo, chladnejsi vzduch som pocitoval az pri 18stC. Nemali ste s takym niecim prosblem niekto? Moze to byt problem FL panela ? 

 

skusim novy panel, no bojim sa opatovnej situacie

 

Dakujem za kazdu radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...