Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

ještě to chce napsat ET a gumy bych dal 205/40, ale ještě bych se rozmyslel, tyhle kola budou zachvíli častější než plecháče

a stejně si nemužu pomoct, podle mě jsou šílený, nechápu jak se to někomu muže líbit, ale podle toho jak jsou často vidět, tak jsem asi divnej já ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem mu...ma ale 18palcove...kdyz je ma kazdy, tak mi poslete odkaz na 10 fabii co je maji v 17palcich....treba ja jsem z Ostravy a moc jsem jich nevidel.......aspon ne na Fabii..ktere jsou hezci??? To me fakt zajima co se vam libi

tak v ostrave je ma kolega

8x18 na oktavii RS II, zluta

18tky maxxi na fabii

17tky ma p. Neuwirth na cerne oktavce combi z autoburzy

17tky ma p. Vojkar jeho spolecnik

dale jezdi v 17tce na Mazdě Xedos tmavě rudé barvy

17tky bílá A3 z Poruby

vše ostrava...

fakt bidne kola...asi bych si vybral neco lepsiho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě to chce napsat ET a gumy bych dal 205/40, ale ještě bych se rozmyslel, tyhle kola budou zachvíli častější než plecháče

a stejně si nemužu pomoct, podle mě jsou šílený, nechápu jak se to někomu muže líbit, ale podle toho jak jsou často vidět, tak jsem asi divnej já ;)

neboj nejsi v tom sám :) mě se taky nelíbí.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Začínám uvažovat o OZ CANOVA BLACK 8Jx17" na svou FRS princeznu...

Co myslíte? A co mi doporučíte na ně obout? Bylo mi doporučováno 205/40, ale já si říkám, když už, tak pořádný špalky, nebránil bych se ani 225/35, ale bojim se, aby to třeba zas někde nedrhlo o podběhy nebo tak, co si o tom myslíte?

dík za každý názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.. no takže tedy 225/35 R17 nebude...

Vypadá to tedy, že půjdu do těch 215ti... ono jestli 205 nebo 215 to už je celkem jedno, ne? Navíc jal psal Lugo, při 215ti ty disky budou aspoň o trochu více chráněné obrubníkům..

Dakie, takže při 215ti se nemusím bát, že by někde něco drhlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...