Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

S těma černýmá zrcátkama bezva elektrony, užijte si svých 5min slávy. :unsure:

:o a asi ani většina nemá klimu, ty voe tak jakto že si mužete dát na auto elektróny :wacko::blink::doh:dohfuck

teď tě možná trefí šlak, já mám HTP v classicu a dovolil sem si na to dát hliníky, to asi musim bejt uplnej debil -_- , ty voe mě to tady fakt už nepříde moc normální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konzervativnější mi přídou docela ty noví šestnáctky z origo nabidky na fabii, ale ted si nevzpomenu na název :unsure: (myslim POLI :huh: )

jinak já sem si k autu nechal tenkrát dát origo kola spirit("14") ty se designově líbili nejvíc(škoda jen že to nebyly aspon"15") charmy sou klasa ale předtim mě nějak vubec nebraly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konzervativnější mi přídou docela ty noví šestnáctky z origo nabidky na fabii, ale ted si nevzpomenu na název :unsure: (myslim POLI :huh: )

jinak já sem si k autu nechal tenkrát dát origo kola spirit("14") ty se designově líbili nejvíc(škoda jen že to nebyly aspon"15") charmy sou klasa ale předtim mě nějak vubec nebraly

Charme se mi líbily hned od začátku. Neměl jsem tenkrát peníze, ale říkal jsem si, jak narazím na nějaké slušné za rozumnou cenu, jdu do nich. No a letos ke konci zimy se to stalo. Koupil jsem k nim nové Bridgestony a spokojenost veliká.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...