Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

2 Mustafa: No protože když tam narvu 18" tak musím mít gumu s profilem 40 mm a když tam narvu 19" tak už je to profil jen 35mm a 20" tam tuším nejdou vůbec...

Taky se mi líbí showcars, ale já s tím autem potřebuju i jezdit :D

Co je vůbec pravdy na tom s čím mě straší spousta lidí, že když máš malej profil tak to na dírách (kterejm se občas neubráníš) totálně vodděláš (disk)? :huh:

Editováno: , autor: Fabulito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Mustafa: No protože když tam narvu 18" tak musím mít gumu s profilem 40 mm a když tam narvu 19" tak už je to profil jen 35mm a 20" tam tuším nejdou vůbec...

Taky se mi líbí showcars, ale já s tím autem potřebuju i jezdit :D

Co je vůbec pravdy na tom s čím mě straší spousta lidí, že když máš malej profil tak to na dírách (kterejm se občas neubráníš) totálně vodděláš (disk)? :huh:

ale prdlajs, osumnáctek na supa bych se vubec nebál!!!!

lidi maj jen spousty kecu a prd vyzkoušeno!!!!

znám spousty lidí co lítaj na 18 na oktě denně bez problému, já jezdil denně dost km na 17 na fábce taky bez komplikací ;)

prostě nejvíc raděj ty co to nikdy nezkusili lolfuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel na fabce 8*17" pneu 205/40/17 a na podzim jsem je vyhodil.Rovnani by vyšlo každy kolo na 2000kč.A to jsem se snažil vyhejbat každý díře ale někdy to proste neuhlidaš.Ted mam 16" a mín starosti.Takže něco na tom je.Ja mel ale taky gumu na disku ze šikma byla užší než disk takže to nepropružilo vubec.4ím užší guma tím větší riziko na zkživení disku, když najedeš na nějakou diru.Teda ja jezdim v Praze a to jsou silnice pro tanky tak nevim jak to vypada jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

de taky oto jaký to asi byly disky, jestli nebyly extremně měkký, nevim kolik ročně najedeš, ale já dost a prostě se mi nepovedlo nic skroutit, teď na 9x16 mám 215 gumu, takže je dost napnutá a vpoho, tvrdý to je a jezdim převážně silnice naseveru a po horách(ale dá se říct ze zrovna tak všemožný dálnice a prostě všude), takže taky nic luxusního ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...