Přejít na obsah

Výměna volantu octavia 1 za sportovní


charviman

Doporučené příspěvky

Díky všem. Tu nábu mám. Akorát nevím, jak vyndat ten prostředek volantu, kde je ten airbag. vzadu jsou nějaký 2 šrouby? :huh:

kdyz se podivas nebo spis sahnes na zadni stranu volantu tak je na kazdy strasne mala dira...musis tam strcit nejakej mensi sroubovak a lehce zapacit...pytel se uvolni a uz ho bez problemu vyndas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak sem hoď foto jak to vypadá.

Jinak taky nechápu, když má někdo bag za, který si u některých aut musíš připlatit vyměni za volant bez, a nechápu proč výrobci těch sportovních nedělají i z bagem. Rána hlavou do tohoto volantu musí být užasný zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak sem hoď foto jak to vypadá. 

Jinak taky nechápu, když má někdo bag za, který si u některých aut musíš připlatit vyměni za volant bez, a nechápu proč výrobci těch sportovních nedělají i z bagem. Rána hlavou do tohoto volantu musí být užasný zážitek.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak sem hoď foto jak to vypadá.

Jinak taky nechápu, když má někdo bag za, který si u některých aut musíš připlatit vyměni za volant bez, a nechápu proč výrobci těch sportovních nedělají i z bagem. Rána hlavou do tohoto volantu musí být užasný zážitek.

Jseš li připoután pásy, nenačechráš si o volant ani vlasy :palec2:

Asi takhle :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
:help: Zdravím,mám oktávku 1.8 20v 1997 a chci davat sportovní volnat,,čily ten origo musim sundat a chci se zeptat až vypojím airback tak pak bude nekde svitit kontrolka?Nebo se to da obejit nejakym odporem co se da misto konektoru k airbacku?Neco sem nekde zaslechl,,,nevíte jak to udelat??Díky moc a napište
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
:help: Zdravím,mám oktávku 1.8 20v 1997 a chci davat sportovní volnat,,čily ten origo musim sundat a chci se zeptat až vypojím airback tak pak bude nekde svitit kontrolka?Nebo se to da obejit nejakym odporem co se da misto konektoru k airbacku?Neco sem nekde zaslechl,,,nevíte jak to udelat??Díky moc a napište

Da odporem nebo odletovat diodu - asi zvol odpor -hledej na foru

Pokud zvolis pouze odstr. diody - bude stale nactena chyba v RJ Airbagu :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nedá mi to ale musím si k tomu říct svý. Když už chceš sportovní volant, tak ja bych šel jedině do origo trojraminka i s bagem. Jestli tam chceš dat takovejt ten "pseudo" sportovní, tak se asi nemáš moc rád ...

Tak jsem přemýšlel, nešel by do Ocťule použít nějaký tříramený volant třeba z VW, SEATa, Audi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přemýšlel, nešel by do Ocťule použít nějaký tříramený volant třeba z VW, SEATa, Audi??

To sa tu spominalo, zamienaju volanty z OI, OII, ... Existuje RS kozenny volant a ked nevies co s peniazmi, tak si zozen sportovy volant s airbagom, aj take existuju, len cena je inde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přemýšlel, nešel by do Ocťule použít nějaký tříramený volant třeba z VW, SEATa, Audi??

Já to nezkoušel :-) ale jistě bude pasovat z GIV, ToledoII i LeonI, který sou na stejný platformě. No a třeba sportovní trojraminko v kůži z GIV s kodem 1J0419091AE pásne podle ETKA i do Pašíka od 97 do 05, novějšich Leonu, Fabky 00 až teď a i Octa od 01 az teď. Verze s perforovanou kůži 1J0419091AE je ale za pěkných 320Eur, obyc verze 1J0419091H za 210 eček. Nevim ale, jak je to s tou Octou do 01, protože v etka je sport. volant bez náhrady :-( takže tam může být jinak řešený uložení volantu.

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

založil sy vlakno kvôli tomu aby si sa dozvedel ako sa da oblbnuť airbagovka aby nesvietila kontrolka tak to je jednoduché namiesto bagu tam pripojíš odpor 2,7 Ohm , ale ako píšu kolegovlia nadomnou tak tu variantu s tým neoriginal volantom bez bagu si montuju ľudia ktorý sa nemajú moc radi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

založil sy vlakno kvôli tomu aby si sa dozvedel ako sa da oblbnuť airbagovka aby nesvietila kontrolka tak to je jednoduché namiesto bagu tam pripojíš odpor 2,7 Ohm , ale ako píšu kolegovlia nadomnou tak tu variantu s tým neoriginal volantom bez bagu si montuju ľudia ktorý sa nemajú moc radi ;)

Ale jak je tam konektor,ten mam odstříhnout a spojit dratky pres odpor k sobě???A stačí odpojit baterka pouze??Díky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...