Přejít na obsah

Fabia ll "china" - nejedna se o padělek ale o to co jde, ale ne u nas


jozzi

Doporučené příspěvky

Panove,založil jsem toto tema,jelikož jsem uvažoval o dovozu některych věci z činy, samozdřejmě nic neni uzavřene,pořad se jedna,ale je to na velke kafe a dlooooouhe cigaro :D

Jinak prozatim foto pro ty co ještě se s tim nesetkali :D

(mezi nami,ja normalně slintam :D )

post-63075-0-39141100-1329060355_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nebýt zahraničních trhů,by jsme se nedočkali ani Rapidu,Garde ...

No škoda,že tam nemají kombíky .... i ty světla jsou luxusní,přední i zadní .....

Teď ale řeším jinou věc a je kolem toho jeden problém .... snad to výjde .... jak ne tak budu pěkně nasr*ný :wacko:

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spartans.....THIS IS ČAJNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D ... a né, jen jsem vám chtěl popřát hodně štěstí a tím sloganem říct, že v té zemi je možné snad úplně vše.. podle mě by úplně normálně stačilo najít nějakou prodejnu ND tam u nich a domluvit zaslání.. jediná bariéra je asi jazyk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lafi pravě že jazyk neni až takova bariera, my jsem celkem slušna mezinarodni firma :D a i u nas mluvi par lidi tou obrazkovou řeči :D

S tim že trefit třeba v Shanghaii nějakeho kloudneho činana je problem,my třeba obhodujem z typkem z Nepalu.

Ono jako gift by to šlo ,ale ta přeprava je draha, jelikož při dovozu z třeba takoveho narazniku se počita neje vaha ale i rozměr :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jay Kayi Ty radosti kaziči :D .. mi řekni na co by Ti to bylo ,když maš v planu fabču prodat ? :D

No řeknu to takhle, evropska legislativa je děrava jak gti maska :) . teoreticky,aby to bylo shopne provozu na evropskych silnicicch potrebujes 2 veci, 1 aby to bylo pouzitelne na dany vuz, nijak to neohrozovalo jine ucastniky provozu,no proste aby byl shvalen vyrobcem. Druha vec je ze by to melo mit atest iso 9001 , coz asi kazdy vi co to je. No bylo by fajne aby na lampe bylo i nejake to E , vsak kazdy ma rad ecka no ni :) a to mi ma Amul zjistit jestli tam je , pokud neni , si myslim ze neni problem dodelat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jozzi : Však mám v plánu koupit druhou Fabii B) Novou pokud možno Elegance. Tak na té by to si myslim vypadalo fajně,pokud teda nekoupim Monte Carlo??? To by mi chyběli akorát ty košiší oši na zadním nárazníku.... no ni??? Jo a ještě myslim kucí psali ze je tam jiné zapojení těch světel??? Ale to si nejsem jistý??? I když to se vlastně týkalo diod,tak tady by to mělo být v cajku...

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...