Přejít na obsah

KOMFORTNÍ JEDNOTKA


SID

Doporučené příspěvky

Dobry den,mam Škodu Superb 2.5 diesel automat a je v plné výbavě.Měl jsem potopu v autě a odešla komfortní jednotka.Tak jsem si opsal císlo a objednal na int.obchodě kde byla napsána jako Konf.jednotka na Superba a Octavii nejlevnější za 1200kč.Kdyz se zadělala tak jsem treba zavrel dveře ale sam se mi odemkl kufr a ještě mi tam neco neladilo.Prodavaj kom.jednotku na netu za 2500kč a maj tam napsaný ze je to na Superba o Oktavii nic nepíšou.Myslíte že je to tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, v sobotu jsem asi víckrát zmáčkl dálkáč od centrálu a teď se nemůžu dostat do auta... Mám supa 2.5, všechny zámky zaslepený a zámek na kufru se nedá otevřít(asi zatuhl) myslel jsem, že by to mohly být vybité baterky, tak jsem vyměnil v obou klíčích a nic, pak jsem si říkal, že zkusím nabít akumulátor(přes startér), už nabíjím dlouho a pořád nic. Chtěl jsem se zeptat, jak se projeví, když odejde komfortní jednotka? Nebo jestli máte někdo nějaký tipy????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Bude se muset nakodovat klíč, aby fungoval dálkáč,ne? Neviděl bych to úplně tak jednoduše...

Ale vyzkoušeno nemám a zajímá mě to, tak dej pak vědět

Pokud Ti nefachčí jen osvětlení, spíná to v té komfortce relé. Pokud je v háji jen to, tak by stálo za to ho přepájet

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Čau kluci. mám takový problém, nachcalo mi do auta (Superb I 2,5 TDI) , tak jsem byl u elektrikáře, vše opravil, vyzkoušel, ale říkal že nekdo odstranil tu krabičku od komfortky. že ty kabely tam jsou jen tak. ja se moc do toho nerozumím, tak by se chtel informovat, jakou tu krabičku koupit, popřípadě kde. mohli by ste mi prosím někdo poradit? díky moc. 

Editováno: , autor: Luky2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mam problem s autom a potreboval by som radu ... Mam 1.9tdi 96kw rok 2003 a pred nejakym časom mi prestalo fungovať vyhrievanie vonkajšieho späťaku na šoferovej strane + ak zamknem alebo odomknem auto na DO tak šoferove dvere vobec nereaguju ... Myslite že to bude komfortkou? Ďakujem za každu radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2017 na 17:51, Luky2 napsal:

Čau kluci. mám takový problém, nachcalo mi do auta (Superb I 2,5 TDI) , tak jsem byl u elektrikáře, vše opravil, vyzkoušel, ale říkal že nekdo odstranil tu krabičku od komfortky. že ty kabely tam jsou jen tak. ja se moc do toho nerozumím, tak by se chtel informovat, jakou tu krabičku koupit, popřípadě kde. mohli by ste mi prosím někdo poradit? díky moc. 

Komfortka je uložena v takej "krabičke" asi preto aby sa tam nedostala voda ... Na vrakovisku ju budu mať si myslim .. Ak najdeš superb na ND tak to hneď uvidiš čo ti chýba .. Popripade ti ju možem sfotiť 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ondrej1993 napsal:

Komfortka je uložena v takej "krabičke" asi preto aby sa tam nedostala voda ... Na vrakovisku ju budu mať si myslim .. Ak najdeš superb na ND tak to hneď uvidiš čo ti chýba .. Popripade ti ju možem sfotiť 

Super, mohol by si mi to prosím odfotit jak to vypadá? Elektrikár mi povedal ze ked to donesem ze mi to tam namontuje. diky moc! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...