Přejít na obsah

Prostějov


KoNG

Doporučené příspěvky

tak navrhuji buď v týdnu 5-9.3 a nebo pak víkend 9-11.3 a nebo pak další viděl bych to na srázek u arkády u tesca kde můžeme bezproblémů zaparkovat případně okouknout auta a nebo rovnou i něco málo zdiagnostikovat či poladit :D a hlavně pokecat a trochu se i poznat ;) a dát i nakonec to kafe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak navrhuji buď v týdnu 5-9.3 a nebo pak víkend 9-11.3 a nebo pak další viděl bych to na srázek u arkády u tesca kde můžeme bezproblémů zaparkovat případně okouknout auta a nebo rovnou i něco málo zdiagnostikovat či poladit :D a hlavně pokecat a trochu se i poznat ;) a dát i nakonec to kafe :)

To velké(větší) parkplatze bude fajne i pro společné foto výtvorů z Bolky.

Pro mne, můžu-li si i jako nováček vymrčovat, bylo ideální PÁ odpo, jedno který týden. Mám pořád "odpolední" a cca od třetí odpo do osmé večer nemůžu.Osvětlím posléze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych spíše volil pravou stranu někde vzadu jak je TESCO billboard aby byl klid zaparkovat vedle sebe k autům s píp na přídi se moc nehlásím :kol-48:

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...