Jump to content
:Petr

Interiérové lišty - dekor dřevo

Recommended Posts

vím, vím, jen jsi si všiml mého druhého tématu rychleji, než tohoto :kol-28:

Děkuji :)

Dají se tedy koupit někde ty okrasne lišty?Jde mi o lištu před spolujezdcem.Demontoval jsem držak telefonu co montuje škoda a lišta je na konci vyříznutá kvili držaku..

Koupit se dají jenom v sadě a to je celkem drahota http://www.skoda-parts.cz/prodej.aspx?sekce=4160&pageNum=2&itemCount=18

Ideální kouknout na inzerátech po nějákých bouračkách a koupit to znějákého vraku za pakatel

třeba zde http://auto.bazos.cz/havarovana/?hledat=%C5%A1koda+octavia+II&rubriky=auto&hlokalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&Submit=Hledat&kitx=ano

ano, první uvedený web mohu doporučit, i když je drahý. Ačkoli dodání předcházelo několik problémů (namísto toho, co jsem si objednal mi pán poslal 2 řídící jednotky s hodnotou kolem 20 tisíc - byl asi celkem nervózní, zda je vrátím zpět :kol-28: ), nakonec vše přišlo v pořádku. Konkrétně jsem si objednal jediný díl interiéru, který jsem si nelakoval sám a to kryt popelníku. Když jsem totiž v autě používal svůj nalakovaný popelník, hned se hrozně poškrábal - ten originální mají nějak ošetřený a škrábe se méně ;)

pro vinklece: já měl stejný problém. taky jsem měl v autě tenhle drzak na mobil, kterej sem. vyndal a po něm tam zůstala hnusná díra. normálně jsem zavolal tady u nás (pardubice) k jednomu prodejci škodovek, kde mají i náhradní díly atd, a tuhle okrasnou lištu před.spolujezdcem jsem si tam samostatně objednal a vyzvedl asi za nějakých 450 kč. Takže tím bych chtěl.říct, že si nemyslím, že by se prodávala jen v sadě.

...Odkial si ja sa ti pozriem kde to robia...

Lidi, nemáte tip na někoho zkušeného a šikovného v Praze, kdo dělá ty polepy 3D fólií?