Přejít na obsah

Rozdíl v předních světlech


Baldys

Doporučené příspěvky

teraz záleží,čo myslíš pod pojmom čočkové,či xenony alebo iba čočkové svetlá zo Scouta...ale oboje svietia neporovnateľne lepšie oproti obyčajným halogénom! takže až rozmýšlaš nad výmenou,tak určite kúp čočkové :) ...dá sa spoznať,či ide o xenony alebo o svetlá zo Scouta,Scoutove majú z určitého uhla pohľadu na okrajoch čočky asi každé 2 centimetre akoby 5 milimetrové čiaročky,ktoré smerujú k stredu čočky :)

Editováno: , autor: Gracho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Nazdárek Chlapi. Máte někdo zkušenost s předníma světlama od výrobce TYC ?? Chci dát taky čočky a tyhle jsou za dobrou cenu,ale nerad bych za půl roku zjistil že jsou na odpis. Dík za info :kol-47:

Mám je na autě a naprostá pohoda...podle doporučení jsem je také kupoval.. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja tiež uvažujem za výmenu za čočkové, ale chcel by som originály, do skodoviek čo išli na vývoz do anglicka tak tam dávali čočkové halogény, ludia co vozia tieto auta z anglicka tak rozpredavaju ich na nahradné diely, a ponukal mi jeden tieto svetla za par korun, a tvrdil mi ze lom svetla sa da u takychto svetiel nastavit preklopenim akejsi klapky pri sosovke, neviete niekto ci je na tom nieco pravdy, kdežto svetla z anglického auta maju opačny lom nez u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...