Přejít na obsah

Stále 'houkající' signalice zapnutých světel


lucas_duli

Doporučené příspěvky

Zdravím,

potřeboval bych radu. Hledal jsem hledal, ale nenašel. Spoustu z vás má problémy, že jim nefunguje signalizace zapnutých světel, po vypnutí motoru a otevření dveří - já mám opačný problém. Po vypnutí světel a motoru se mi při otevření dveří, nebo při zamknutí, rozezní právě tato signalizace - po chvíli to začne houkat přerušovaně a nejde to nijak vypnout. Jediné řešení bylo vytáhnout potřebnou pojistku, ale tím jsem odpojil i přístrojovku od elektriky, takže před každým startem mám vše vynulované.

Byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu.

Díky, Lucas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

napadá mně jen jedna úplná kravina, ale člověk nikdy neví:

nemáš třeba zapnutý blinkr? Jestli třeba nepřijíždíš na parkoviště, hodíš blinkr, necháš jej zapnutý a vypneš motor..? Potom to taky řve..

Ale to jen tak na okraj, jinak ti asi neporadím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém se vyřešil sám, najednou je to v pořádku. Což dost dobře nechápu. Na tu diagnostiku budu muset, protože mám více problémů. Např.: v teplotách nad nulou mi neodemyká centrál u řidiče a padají mi ručičky na přístrojovce, v mínusovýchý teplotách to naopak funguje jak má. Je to nějaký začarovaný! Ale díky za obětavost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to může být způsobeno třeba i vlhkostí ... velké změny teplot .... garáž,venek .... pak se může vlhkost někde odpařovat a dělat to neplechu .... zkusit nechat auto (pokud máš možnost) delší dobu v teple den/noc a uvidíš jestli dojde ke změně.

Asi jsem ti moc neporadil,ale třeba to může být taky možnost ....

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo prodat Octávku nějakému eskimákoj...tam na severním polu mu Octule bude sloužit :kol-28:

Mr.Wojnar bude určitě vědět co s tím ...zase sem šoupne kousek schématu zapojení.A bude to nakonec špatným kontaktem někde...

Nejdřív si chce zjistit co všechno ten pípák spíná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...