Přejít na obsah

Trippling fabia


honza72

Doporučené příspěvky

stavebnici triplingu jsem si postavil tenkrát do felicie, ale v porovnání s origo co mám teď ve fábii je to rozdíl, prostě u té stavebnice s PICkem byly stavy, které se občas chovaly trochu prazvláštně, jakoby se někdy trefil meziblik a bliklo to jinak, nebo jinou délkou. Těžko se to posuzuje, jen mohu porovnat a s origo tripem ve fabii se to nedá srovnat, teď mi to v autě přijde jakoby naprosto blbuvzdorný a ať blikám na jakoukoliv stranu krátkým stiskem nebo aretuju na krátkou dobu vždy stoprocentní odezva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blba otazka, ale teda ked chcm tripling na fabiu, konkretne u mna modelovy rok 2002 vybava Comfort, musim tak ci tak vymenit BSG za taku BSG, ktora tuto funkciu podporuje, cize sa to neda len nakodovat v BSG cez VAG, ale jedine vymenou BSG. Myslim len original tripling.

Takze chapem to spravne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

mam F1 2003 HTP , klima atd a docela postradam "trojblik" blinkrů

BSG to podle všeho neumí .... mam 6Q1 ...

jakou mám shánět?

musí být BSG 6Q1 a uplně stejné číslo jako mám teď a nebo může být jakákoliv 6Q1 , případně 6Q0 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim že jsem se špatně vyjádřil ... nepotřebuji vědět jak poznám BSG která umí trippling ( v tomto budu spolehat na prodejce ).

Zajímá mně jaká ta jednotka musí být aby mi po výměně fungovalo v autě vše tak jak má ( klima, centrál, tempomat atd )

Príklad: mám BSG 6Q1 123456 / C - neumí trippling

Musím ted sehnat:

a ) BSG 6Q1 123456 / C co trippling umi ( jestli vůbec existuje jednotka se stejným číslem a jednou umí a jednou neumí trippling )

nebo

b ) BSQ 6Q1 xxxxxx / x co trippling umí

nebo

c ) BSG 6Qx xxxxxx / x co trippling umí

???

dále jestli musí být BSG předfacelift nebo může být od MR2005 a výš?

mám 05/2003 HTP 47kw

přesné číslo BSG zjistím v týdnu.

díky za každou radu

Editováno: , autor: gosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SEŽEŇ SI BSG 6Q1 937 049D TA UMÍ VŠE OTÁZKA KÓDOVÁNO A PŘISPŮSOBENÍ ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY.JAK SE PTÁŠ BSG 6Q1,6Q0,6Q2 TO JE OTÁZKA TEMPOMATU A PŘEVODOVKY(6Q2) A NAKONCI JE INDEX NA TO ZÁLEŽÍ ABY TI ŠEL TRIPPLING.KLIMA A CENTRAL NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S BSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...