Přejít na obsah

po nastarovani hned zhasne


bobek

Doporučené příspěvky

chlapy malej problem mam

po nastartování studeneho motoru mi po chvilce zhasne a je slyšet palivové čerpadlo jak jede

na podruhe už je vše ok

vždy staruju motor až čerpadlo natahne palivo

nevite čim to muže byt

ještě se chci zeptat kde je u 1.4mpi palivovy filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Fabii 1.4 MPI 50KW a mam ten samy problem.Na prvni startování motor bud zhasne uplne a nebo se jen velice snižují otáčky ale při sešlápnutí plynu až na podlahu se dostanou 1000 a pak jedou normalně.Při druhem startu vše v pořádku.

Poradí mi někdo jak tento problem odstranit? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to začalo delat po tom co mi nejakou dobu nefungoval ukazatel teploty vody

po prvnim nastartovani to zhasne jen když je venku chladneji a motor je studeny

neví nekdo jestli jestli pri tom jak nefungoval ukazatel teploty vody (asi vadne čidlo) se nemusí neco nastavit vagem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

vše bylo OK, dnes mi po cestě začala jak když cukat, když sem ze 4 přeřadil na 3, začal padat výkon a musel jsem zpět na 4, následně po ujetí pár km mi to chcíplo uplně a znovu nenaskočilo, baterka OK, motor točí, ale nenastartuje, poslední tři měsíce mi přišlo, že palivové čerpadlo je hlučnější, než dříve, ale zdálo se mi, že to bylo vždy, když jsem měl méně benzínu v nádrži. Počas cesty se mi rozsvítila asi dvakrát baterka, která potom však zhasla.

Mám obavu, že je to odešlé palivové čerpadlo (2560-Kč/ Bosh) nebo jen zadělaný filtr (cca 500,-Kč) a nebo nevím co :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych vydělal čerpadlo, omrkl jak vypadají sítka na něm (očistit), vyměnil bych palivový filtr a pak bych zkusil, zda jde dopředu po zapnutí klíčku palivo do lišty. Podle výsledku by si se mohl pak eventuelně dohadovat zda je čerpadlo KO. Ale pokud bylo hlučnější, je pravděpodobně zanešené (měl jsem to samé u Feldy) - čerpadlo bude principielně stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dobrý den, staříci mají problem. Fabii rano nastartují někam dojedou. Po shruba hodině naskočí a hned zdechne. Stalo se to už 10x. Když se připojily kabely okamžitě to naskočilo a ok. Tak jsem to nechal zkontrolovat. Na VAGu nic, altík OK, startér OK, čerpadlo OK. Koupil jsem novou baterku.

Dnes večer opět. Tak jsem dojel to přes kabel nakopnout. Všiml jsem si zajímavého jevu. Když startuje - ve fázi kdy to nechce naskočit (motor točí) spustí se všechny stěrače (páčka se ani nehla). Napojím kabely, fabie naskočí. Dojel jsem ke známému a na VAGu nic. Dojel jsem zpět cca 15km. Fabii zdechnu. Za 30 min ji chci nastartovat a nic. Točí, stěrače běží, nenaskočí. Vypojím a zapojím baterku a naskočí na 1 otočení.

Nemáte někdo tucha co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, mám podobnej problém když chci nastartovat tak mi auto hned zhasne, čerpadlo slyšim jak se spouští, jezdil jsem dva dny do práce a všechno v pohodě, ale včera a dneska jsem chtěl nastartovat ale hned to chcíplo ...když to chcípnu po cca 30km a potom nastaruju tak dělá to samé...mám podezření na svíčky a nejsem si jistej když jsou nový..

Editováno: , autor: chiquillo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...