Přejít na obsah

Lakovani list, mate zkusenosti ?


ZEDZED

Doporučené příspěvky

Privezl sem veci z lakovny a uz sem to namontoval i na auto. Kdyby se nekdo chcel podivat jak to vypada fotky jsou v albu Vase octavie - OII Capuccino :) Jo a kdyby nekoho zajimalo jaka je nejlepsi sirka te pasky na prilepeni zpet tech list na dvere tak je to 6mm to je presne stejne siroka jako ta puvodni :)

Editováno: , autor: konros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím já to mám dělané taktéž :-) boční lišty na dveřích jsem si ze začátku nahřál fénem a pak to šlo krásně dolů. Lišty na nárazníků jen vycvakneš. Pak jsem sundal spodky předního i zadního nárazníku a šup do lakovny.

Za křídlo,spodky nárazníku a přední a zadní lišty jsem dal 4000 za lak. :-) což si myslím,že je krásný a výsledek? posudte sami :-) (boční lišty na dveře jsem nedával nakonec vůbec)

post-72460-0-01554500-1332926053_thumb.j

post-72460-0-87410200-1325621975_thumb.j

post-72460-0-30348900-1325622131_thumb.j

post-72460-0-45519100-1325622200_thumb.j

post-72460-0-09780000-1325622073_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš to hezké :kol-47:

Boční lišty bych však 100% dal, bez nich je to zase... kde je palec dolů?...;)

Mé autíčko dostane lak lišt cca. tento čtvrtek, jisté však je, že spodky nechám černé. Už jsem také přišel na to, proč se mi to na fotkách vždy líbí a v reálu ne - když jsem viděl u Uherského Hradiště u jedné firmy OII podobnou, jako máš ty (nebo to byla tvá?), uvědomil jsem si, že ty spodní plasty (hlavně ten vepředu) nejsou připraveny na lak - jsou divně boubelaté, pokřivené, nesymetrické - a lak toto všechno vytáhne.. Navíc se mi líbí ten kontrast, proto se už těším, jako malý Jarda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pepik90: já tě trumfnu: nechal jsem si lakoval lišty na předním + zadním nárazníku + boční lišty, barva cappuccino metalíza, lakovna v autorizáku Škoda - díky známosti jsem to měl zcela zdarma :kol-28:

Zedzed: Máš to moc pěkné, mít scouta / předělávat si OII na scouta, udělám totéž :kol-47: Chybí tam ale poměrně znatelně oblouky na blatníky kolem kol a aspoň 17" kola - určitě dodělat ;)

Jinak ještě bych sladil detaily - stříbrné spodky buď nalakoval na černou, nebo lyžiny na stříbrnou

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepik90: já tě trumfnu: nechal jsem si lakoval lišty na předním + zadním nárazníku + boční lišty, barva cappuccino metalíza, lakovna v autorizáku Škoda - díky známosti jsem to měl zcela zdarma :kol-28:

Zedzed: Máš to moc pěkné, mít scouta / předělávat si OII na scouta, udělám totéž :kol-47: Chybí tam ale poměrně znatelně oblouky na blatníky kolem kol a aspoň 17" kola - určitě dodělat ;)

Jinak ještě bych sladil detaily - stříbrné spodky buď nalakoval na černou, nebo lyžiny na stříbrnou

:) Díky moc, člověk se jen musí umět včas zastavit, aby to bylo fér vůči rodince. To jsou pak hezčí hodnoty :), ale to co jsi psal, si uz Oktavka napsala ježíškovi na dalších 5 let :), možna 2 ;) !!!!

Ale moc se mi líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Sranda ze u nás mi tieto listy nechce ziadny lakirnik striekat, ze nie su urcene na lakovanie a ked ich aj strieknu zakladom na plasty a dalej vsetkymi tymi vrstvami ako idu po sebe tak mi to vraj vsetko po 2 rokoch opuká  :wallbash: . Mam ciernu oktu tak rozmyslam ked su tie listy cierne ci to nenecham tak  :disgust: .

Editováno: , autor: kermo20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...