Přejít na obsah

drnčení zadního plata


jirka222

Doporučené příspěvky

Kdybys trošku hledal, najdeš to, ale jsem v dobrém rozmaru, takže někomu pomohlo vymezit boční vůli v závěsu zadního plata „O“ kroužkem případně plstěnou, či jinou podložkou s dírou tuším 14mm ( to si raději ověř). Dalšímu se osvědčilo nalepení nějaké pěnovky v místě dosednutí zadního plata na boční plasty. Jednoduché řešení je zakoupení samolepících molitanových dorazů na dvířka skříní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kruci, Artigasi nevím co je to plstěnka /něco jako filcka? :kol-41: /, ale já jsem udělal obojí. Do čepů plata jsem předřadil O kroužky a ty filcové plstěnky :kol-54: - samolepicí, černé, z Baumaxu, obdélníčky cca 2x1cm, platíčko za 19 Kč, /nebo tak nějak/ - jsem nalepil na konec plastových boků, na které zadní plato dolehne. Funguje to bezvadně :kol-62:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, přesně tohle jsem dnes provedl po nákupu toho filcu v OBI, takže zítra uvidíme. Yeti je stavebnice DIY (do it yourself)??? :-)

mimochodem, nechápu, proč se v jednom testu v tv rozplývali nad tím, jak yeti "žehlí" nerovnosti - řekl bych, že proti passatu z 2002 má ještě co dohánět. Myslíte, že ford kuga je na tom líp s pohodlím a drnčením uvnitř? Uvažuju o změně, ale jen ta kuga se mi líbí víc než yeti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, přesně tohle jsem dnes provedl po nákupu toho filcu v OBI, takže zítra uvidíme. Yeti je stavebnice DIY (do it yourself)??? :-)

mimochodem, nechápu, proč se v jednom testu v tv rozplývali nad tím, jak yeti "žehlí" nerovnosti - řekl bych, že proti passatu z 2002 má ještě co dohánět. Myslíte, že ford kuga je na tom líp s pohodlím a drnčením uvnitř? Uvažuju o změně, ale jen ta kuga se mi líbí víc než yeti.

Ano, rozhodně líp. Kdybych nepotřeboval kouli na 2t a měl tušení co je Yeti za šelmostroj, tak jsem je bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...