Přejít na obsah

Lambda sonda a vodikovy generator


Kexo

Doporučené příspěvky

Ano, presne ako pises, keby si neovplyvnoval obe, svietila by ti kontrolka motora. mal by si "malu ucinnost katalizatoru"

este k nastaveniu defie - pred katom je wideband, za katom je narowband, nepomyl to lebo moze zhoriet ecu motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu prednu (červený drôt) som zapojil , ale k tej zadnej sa neviem dostať, takže musím zistiť kde to má koncovku. Zatial som to skúšal, no nič na spotrebe som nepostrehol, myslím na okamžitej spotrebe, čo mi ukazuje palubný počítač. Ani nič na otáčkach motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lamda zacina fungovat ked sa motor ohreje na 80 podla diagnostiky, a potom treba prejst este asi 5 km.

potom by sa mal dostavit efekt. Samozrejme treba aby bola nastavena korekcia na defie , inak to bude stale davat rovnako benzinu a bude to zrat rovnako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To treba podla mna odladit na ceste. ty musis dat tolko kolko ti vyrobi sucha bunka, a to nevieme kolko vyrobi. ked to prezenes motor prestane tahat. potom to treba vratit. ked mas mA v pluse mas chudobnu zmes a ked v minuse tak mas bohatu zmes . cize logicky musis tu zmes nastavit na chudobnu (s nedostatkom paliva) aby to zvysne palivo bol HHO plyn. Kolko, to treba odladit pocas jazdenia. dufam ze som jasne napisal. a ze som sa nepomylil , lebo som nikdy nic taketo nespekuloval, ale tiez si to planujem kupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ešte som neobjednával nič. Čakám či niekto ešte nebude chcieť. Táto redukcia môže fungovať ale že vraj je nepresná a hlavne keď vypneš HHO tak musíš ísť pod auto a vyšrobovať to lebo auto nepôjde.

A to zariadenie od SSpower to je iba pre napäťové lambda sondy lebo reguluje len mV. Ty v širokopásmovej sonde potrebuješ regulovať mA a mV naraz preto ma 5 vývodov.

Skúsiť ale môžeš aj tú násadu že čo to povie.

 

cauko ako pise xexo ty potrebujes ovplyvnovač lamda sondy ktory je urceny na sirokopasmove lambdy. ja mam od sspower generator v oktavke 1,9 tdi 2009 aj s regulatorom lambda sondy a usporu mam peknych 25 percent. mam to uz asi rok a vsetko ide bez problemov len v zimnych mesiacoch mam trosicka problem so zamrzanim zmesy...

 

pozri si http://www.sspower.sk a tam v prislusenstve ci v komponentoch mas niekolko druhov lambda ovplyvnovacov

 

ja mam od nich tento co dokaze regulovat aj dve lambdy a funguje stopercentne http://www.sspower.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=80&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=4〈=sk  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som objednával nejaké hlúposti z ciny takze ak mas link posli mi ho a skusim im tam napisat. Keby sa dalo tak objednam dva a jeden by som ti potom preposlal. Ale cesta z Ciny pocitam ze mesiac + clo + dan cize sa to moze vysplhat aj cez 90-100 dolarov.... stale ale lepsie ako 129€ tu na SVK

tu to maju ovela lacnejsie chlapi a bez cla a inych poplatkov mam aj ja od nich

http://www.sspower.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=80&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=4〈=sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...