Přejít na obsah

Dilema1,8TSi nebo 2,0TDi 81kW 4x4


mar1tin

Doporučené příspěvky

yetíka už mám doma, jezdí skvěle, i když s těma 81kW není žádný závodník. Mám najeto 1200km a překvapením je průměrná spotřeba z palubního počítače, která je momentálně na 5,2l/100km. Ještě zkusím reálné měřeníz plné nádrže, jestli se ten chudáček palubáček neplete, když výrobce uvádí 6,1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak tedy reálné měření dopadlo hodnotou 6,2 l/100km, oproti palubáku, který se na mě zubil s 5,7l/100km. I tak jsem s tou hodnotou celkem spokojen, je to z denního ježdění do práce 18km tam a 18 zpět, zčásti přez město a z velké části po dálnici. Předpokládám, že při jízdách na delší vzdálenosti bude spotřeba ještě o něco nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

já jsem za celou zimu 4x4 využil dvakrát. Pokaždé jsem zapadl a svou vinou, protože jsem si říkal, to není problém:)) Jednou jsem sjel v zimě do škarpy, naštěstí mě zadek vytáhl a blízko polní cesty, tam jsem zapadl až po podlahu. Ale co mě nas...o, tak to je koberec v zadních podbězích. Celý se obalil blátem a dostal jsem to z toho až po x tém mytí wapkou.

Ono jak se říká: "Zapadneš se vším, i se čtyřkolkou, akorát s tou na horším místě":)

Beru si teď auta na operativní leasing a v únoru Yetiho vracím a taky nevím, co dál. Ale asi to bude O3 Elegance 1.6TDi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jak čtu vaše názory, jsem rád, že mám objednaného yeti 4x4 81kw. Měl jsem ji v Beskydech na testu a jezdilo se s tím motorem dobře, Na naše cesty dostačující. Jen zvažuji zda jej o 2 cm nezvednout sadou z německa od DELTY ale je to na úvaze. Bude tam na zimu výhřev sedaček a čelního skla. Už se na něj těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...