Přejít na obsah

Sraz - Přáslavice, Bílý kámen a jiné radovánky.


Artigas

Doporučené příspěvky

Je mi jedno, jestli přijede Yeti nebo Scout, hlavně dobrej člověk s veselou náladou. Nejsem rasista jako vy. <_< A taky nesnáším, když se na srazu někdo přetvařuje, zdá se v poho a pak se za zády člověk dozví věci. :o Jo Miku a ten mix nebyl špatný, mě se to líbilo. Jedna akce by mix mohla být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vážené dámy, vážení pánové i ty marode, co se živíš Ibalginem. Před chvilkou se u mě zastavil předseda FC Přáslavice. Rozhledna bude, což pro mě je to nejdůležitější. Stan tím pádem ani půjčovat nebudu.

Stále nemám jasno v tom, jestli se do vojenského prostoru Libavá dostaneme auty, takže bych to viděl asi takto: Kdo by chtěl jet na Bílý kámen na kole, bude muset přijet do Přáslavic už dopoledne, na času se nějak domluvíme, ti, kdo kolu neholdují by dorazili odpoledne. Pokud by někdo z větší dálky chtěl dojet už v pátek večer, dejme tomu do půlnoci, spát na ulici určitě nebude, s prázdným žaludkem neulehne a nějakého panáka do něj také naliju.

Připomínám, že přilba na Bílý kámen je povinná a možná tam někdo bude lítat s měřičem alkoholu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar klucííí!

Ten termín se mě zrovna nehodí, ale zkusím s tím něco udělat. Rád bych přijel i na letošní sraz.

Myslel jsem si, že by mohl bejt letos o něco později, aby se dalo zase posedět venku, ale jsem rád, že jste to zorganizovali.

Přikládám malinké připomenutí loňského srazu.

_pano6.jpg

Virtuální prohlídka

yeti_srazovka2011.jpg

Editováno: , autor: jitep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teploty jako v červenci slibuje předpověď počasí na závěr tohoto týdne. Zatímco během pracovních dnů se rtuť teploměrů bude pohybovat nejvýše těsně pod dvacítkou, na víkend meteorologové slibují až středomořských 27 stupňů, uvádí se na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Jen doufám, že je to pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jitep - já tě zde v Přáslavicích velice rád přivítám, ale nečekej prosím sraz na úrovni toho, co pořádal loni WalkerT !!! Něco podobného zorganizovat nedokáži. Původně to mělo být jen malé posezení u piva.

Ovocinar – na Libavou se na kolech pojede. Nachystej si zadek, silnice první třídy je kostkovaná, druhá třída je suchá hlína a třetí třida jsou koleje, které po sobě zanechal tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že v tom lítám….., ale vypadá to tak, že zatím dokáži ubytovat u sebe šest osob. V obci jsou dvě ubytovny, ale majitelé mimo a tak nevím, jaká je obsazenost. Cena je prý 250Kč za osobu a noc.

Bylo by asi dobré, kdyby znovu každý napsal, kdy přijede a kolik osob, jestli se zúčastní akce Bílý kámen.

Má být hezky, kdo si bude chtít postavit stan, místa bude dost na mém pozemku.

Sobota dopoledne Bílý kámen. Cestou se někde zastavíme na oběd, nebo po návratu nás bude čekat kastrol guláše + chleba + pivo. Pak posezení na rozhledně.

V obci je restaurace která vaří do 21hod a je schopná do cca 20 osob nás kdykoliv nakrmit bez předchozího objednání, stačí nějakou hodinku dopředu zavolat, výběr min. tři jídla.

Na neděli mám rozjednaný zapůjčení Fun Park Hlubočky – Dnes jsem se tam byl podívat na kole. Není to okruh o tom, kdo ho zajede nejrychleji, spíše by to bylo o tom, vyzkoušet si jednotlivé kopce, co vyjede předokolka a co 4x4. Zatím ale nevím, co by majitel chtěl za zapůjčení.

Další možnost co mě napadá je zajet se podívat na nedaleký hrad Helfštýn. Kdo by chtěl, mohl by jet i na kole.

Další možnost je návštěva Hanáckého skanzenu u Příkaz.

Pokud dojdou naše zásoby pití, pod rozhlednou je hospoda.

Nějaké chlebíčky, jednohubky osobně nychýstám

Chci po Vás jediné – přivezte hezké počasí a dobrou náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidejte prosím jak dlouho se zdržíte - Pátek, sobota, neděle...

Tygr, kdyby mohl, ten by tu byl do úterka.

Jóóóóó, ocásky budou, počítám, jak se vrátíme z Libavé, že zatopím pod údírnou + cca 2hod a je to.

A málem bych zapomněl. Pokud bude zájem, mám od majitele podniku dovoleno Vás provést po celém skleníkovém areálu firmy Florcenter s.r.o. Olomouc včetně bio kotelny na spalování celých balíků slámy.

Sobota je asi daná výletem na Libavou, neděli domluvíme u piva.

Editováno: , autor: Artigas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišla odpověď z Fun Park Hlubočky:

Dobrý den,

Samozřejmě Vám můžeme trať pronajmout, nebo spíše umožnit vám vjezd na trať. V sobotu i neděli má být pěkně, takže bude určitě sucho. 

Za vjezd by jste zaplatili 200,- Kč/auto. Na době ježdění nezáleží. Dokud Vás to bude bavit, můžete jezdit.

Začátek případné akce záleží na vás, pouze je potřeba počítat s tím, že tam může někde jezdit Hummer. Prostoru je tam dostatek takže to nebude problém, Hummeru určitě zavazet nebudete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi volal Heki. Těší se na kolo a Bílý kámen a já slíbil, že dnes napíši toto.

Kdo chce na Bílý kámen, pěšky, nebo na kole, tak sraz mezi devátou a desátou v Přáslavicích, s tím že v deset se odjíždí. Kdo půjde pěšky, tak ještě nejspíše popojede 3km do sousední vesnice, kde celá akce začíná. Předpokládám, že kolaři i pěšáci by se měli do 14 -15 hod vrátit do Přáslavic na rozhlednu Božka a v tento čas by mohli dorazit i ostatní.

GPS rozhledny Božka: 49°35'6.000"N, 17°23'15.000"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...