Přejít na obsah

Sraz - Přáslavice, Bílý kámen a jiné radovánky.


Artigas

Doporučené příspěvky

Koukal jsem, že už se s námi počítá, to je dobře už se moc těšíme. Na Bílý kámen půjdeme pěšky. Spát budeme v autě udělám lůžkovou úpravu. Přijedeme v sobotu ráno a domů pojedeme v neděli odpoledne.

Editováno: , autor: z.docekal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všetci.

Potvrdzujem že dorazím, ale bohužel len sám, manželka využije "voľný víkend" na usporiadanie babinca u nás doma. V piatok budem už v Olomouci kde navštívim pár priateľov a tu aj prespím, takže v sobotu dorazím ráno do Přáslavic na výjaz na kolech. Rád zostanem do nedele, stan a spacáky mám, príslušenstvo na večerný košt tiež priveziem. Artigasi, ak by bola potreba, môžem priviesť so sebou kotel a vedle uzírny uvariť gulášek tak pre 12 - 15 ľudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, už se těšíme - Gija a já. Jenom Yetisko asi zůstane doma v olomoucké garáži, protože nejspíš přijedeme v sobotu ráno /do Přáslavic/ na kolách. Ovšem v případě, že se Rada rozhodne pro nedělní Hlubočky v terénu, Yetisko nebude chybět!!! :scooter::p-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, tak jsem dorazil z kontroly. Heki asi dobře ví, co taková kontrola kolena obnáší... jinak dobré, v lékárně jsem nabral prášky a mohu mlsat. Vezl jsem se v Superbu II a zpátky mě potěšil v Přerově na benzínce Yetík. A policie měla dnes měřící den i v pr...ch.

Miku, nějak se to zvrtlo! Baby nahánějí mě! :kol-90: Tabulka je zde:Sraz Přáslavice 28.4.2012.pdf

V sobotu se u mě staví Gogo a doveze vám do Přáslavic něco za škraň k vínku či tekutému ovoci.

Walkere, to je fakt škoda. :kol-26:

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10. = číslovka řadová. ;) To bys asi, Miku, na tu benzínku za 5 minut nestihl dojet. Mamka brala jen benzín (ne naftu :p ) a shodou okolností před námi stál Yetík. Asi ve výbavě Active. :kol-28: Neumíš číst? Baby nahání mě. :p A ještě něco rejpale? kol107

Choceňák nedorazí? ;)

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10. = číslovka řadová. ;) To bys asi, Miku, na tu benzínku za 5 minut nestihl dojet. Mamka brala jen benzín (ne naftu :p ) a shodou okolností před námi stál Yetík. Asi ve výbavě Active. :kol-28: Neumíš číst? Baby nahání mě. :p A ještě něco rejpale? kol107

Choceňák nedorazí? ;)

Neboj, packa se zahojí :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chocňák nedorazí,a moc hoto mrzí. Hlavně se omlouvám pořadateli Artigasovi,kterému dlužím co jsem slíbil. Ale není všem dnům konec.Doufám že to napravím příště. Také jsem se moc těšil na tu vynikající partu moraváků,kterou poznávám zde na fóru Yetistů.A důvod ? Musím moji ženu odvést do Jeseníku do lázní, takže v neděli ráno směr Jeseník. Budu moc vzpomínat.Všechy Vás tímto zdravím,a Tobě Tygriku brzké uzdravení. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Tygříku, spal jsem po noční dvě hodiny, :( už mám posekaný trávník, zasázený muškáty, napouštím bazén, vařím si oběd a nemám náladu na srandičky. :aggressive:

Nese… mě. Jsi hlava študovaná, tak jí koukej honem použít :wallbash: a vymysli způsob, jak se dostaneš na sraz bez toho, aby tvá tlapička utrpěla úhonu. Lidí lítají do vesmíru, chystají se znovu na Měsíc, připravují se na cestu na Mars a ty se nedostaneš do Přáslavic? Nese… mě. :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Choceňák jestli chceš zkontrolovat manželku tak další víkend jedu do Jeseníku :kol-28: A taky zavezeš manželku a přijedeš za námi, cesta tak dlouho netrvá.

Artigasi mám jedno řešení, uneseme Tygříka. Já k temu propůjčím svoje auto, a tak rychle ho dovezem :scooter: , že ani nepostřehne, že se hnul z místa. :kol-47:

Editováno: , autor: MikeTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé, počasí už dnes je od rána exkluzivní a zajisté tomu bude tak i zítra, což je ideální stav. Je zde návrh ke zvážení, jestli se ve vojenském prostoru nezdržíme déle a nevyužijeme celého časového limitu, což je do 16hod a nevrátíme se tak do Přáslavic později, než bylo původně plánováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...