Přejít na obsah

Řídící jednotka airbagů


DRYVER

Doporučené příspěvky

zdravím :kol-28:

začnu popořadě... máte pravdu, že je to u spolujezdce. Odmontoval jsem kastl a na něm byla nějaká stříbrná krabička.Celý ten kastl jsem vozil v kufru, čekal na opravu klapek klimatizace... jednoho dne mi auto vykradli a když jsem chtěl namontovat kastl zpět, zjistil jsem, že tam chybí ta stříbrná krabička pro tento konektor. Ptal jsem se kdesi v servise a tam mi řekli, že to byla řídící jednotka airbagů.... proto jsem ji sháněl atd...zbytek už víte.

Díky :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj kluci,

mam problem: před rokem jsem přes Vag deaktivoval airbag spolujezdce : O.K. a ted když jsme to vracely zpět tak vyskočila zavada - vadná řídící jednotka.

dle ETKY by tam mel být 1JO 909 603 A a náhrada AS - ale žadnou nemohu sehnat:( mam možnost koupit ale jen 1JO 909 603

dotaz:

1) lze použít i jiný kod?

2) na co vše si dát pozor? udajně musí být i stejná "revize"

3) co vše se musí sundat na tunelu než se dostanu k jednotce co je u plynu?(bez loketky )

dekuju rg

mam O1, AGR, 1997, 2 airbagy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...