Přejít na obsah

Kotrolka ruční brzdy


zvirre

Doporučené příspěvky

No ale já psal,že pochybuju o tom ,že by voda způsobila nefunkčnost čidla v baňce....Vsadim boty,že u svého auta budu polejvat baňku s brzdovkou vodou a nic se nestane.... :kol-47: Když budu mít víčko správnně utažený.

Je to spínačem na ručce a basta...takto zlobilo naše Fáčko,tetky Felicie i moje Octule...

Třeba za tu páku nelidsky tahá...a holt se s tim čidle něco stalo...něco málo :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dnes ráno to zhaslo.. To je prostě tou vodou, někam se dostane a pak to dělá bordel.. Čidla jsou ok.

Rád bych alespoň věděl, kde přesně to blbne, ale jak to vyschne, tak je to zase ok.. Nevím prostě!

Ten kluk už psal, že diagnostika nic neukázala.

Jinak i za jízdy bliká kontrolka ručky a svítí abs a asr.

Editováno: , autor: Petta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Caute, precital som si niekolko prispevkov na tuto temu a po vacsine prva reakcia bola, ze v nadobke sa nachadza malo brzdnej kvapaliny, no mne pomohlo jej odcerpanie, (mal som jej tak 2 mm nad maximom, bud jej tam dal vela mechanik, alebo stupla po vymene kotucov). Vyzera ze plavak nesnima len minimalnu ale aj maximalnu hladinu resp. je mozne ze ak je jej tam vela tak sa plavak moze zasekavat, jedno je iste ze to pomohlo po niekolko mesacnom trapeni. (blikalo to sporadicky, niekedy tyzden dva nic, a niekedy v kuse aj tyzden, VAG bol ok, spinac som pre istotu docasne vyhodil). Jazdim uz mesiac po odcerpani a zatial v poho, dufam, ze to tak ostane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...