Přejít na obsah

nefunkční odemykání z interiéru


Super_B

Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

mám týden nového Superba II Combi a zjistil jsem, že mi nejde zevnitř odemknout pomocí té kolébky u řidiče (zamknout přitom jde). U spolujezdce to funguje, stačí chvilku přidržet to odemykací tlačítko a auto se odemkne.

Dovedl byste mi někdo poradit, jestli se jedná jen o nějaké chybné nastavení, nebo mám rovnou zajet do servisu...?

Díky předem,

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zdravím, dočetl jsem se manuálu, že to může být aktivovaná Bezpečnostní pojistka.

Pokud na ovladači DO zamknu Supa a to (dvouklik) do 2s nejen, že se auto ze uvnitř neotevře když vezmu za kliku u dveří, ale ani nefunguje tlačítko na dveřích centrální odemykání.

S tím, že se i vypne u Alarmu hlídání vnitřního prostoru. Hádám když jsou v autě mazlíčci nebo děti, jinak to asi postrádá smysl.

Tak jen kdyby náhodou, protože dvojnásobné zamknutí je používáno pro sklopení zrcátek kde je krátký a dlouhý stisk na DO ;-)

Třebas toto někomu pomůže vyřešit náhodné zlobení :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...