Přejít na obsah

Styling kit OII facelift


stanmar

Doporučené příspěvky

Mám na vás prosbu jestli někdo nemáte něco z originálního styling kitu na své Octavii II po faceliftu a jestli by bylo možné sem dát foto jak to vypadá v reálu.

Nejvíc mne zajímá spoiler předního nárazníku a u combi střešní spoiler.

To co je v katalogu příslušenství mi moc nenapovídá :

post-33271-0-16234400-1331666871_thumb.jpost-33271-0-19784800-1331666880_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto nemám, ale mohu ti říct, že v reálu je to opravdu SUPER. Je velmi decentní, ale přitom je vidět už z dálky, Octavia nepůsobí ani nějak sportovně, spíše mnohem decentněji, nověji - hodí se tak i na elegantní kombinace barev. Zadní difuzor jsem viděl vesměs jen na tmavších barvách, nebyl vlastně vůbec vidět, spoileru jsem si nikdy nevšiml, ani nevím že se tam dává.. :kol-32: Při objednávce bych za to 20 tisíc nedal, přední spoiler jsem však před časem viděl v jednom e-shopu za 2500Kč (originál).

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS nárazník po faceliftu je opravdu pěkný (předfacelift mi přijde opravdu ošklivý), na druhou stranu už jsem pár podobných výměn viděl a nárazník vypadá docela hloupě i k 17" kolům, je hrozně masivní, natožtak k 15", které jsem v této poněkud komické kombinaci také viděl - čili pakliže máte kola menší než 18", styling kit mi přijde vhodnější ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no, já pořád spíše nemůžu spolknout ta kola na SII L&K, která vypadají opravdu hodně kýčovitě, zvláště, když auto stojí přes milion - kombinace trošku "kozlovité stavby" - nižší podvozek by se k těm kolům hodil více - lacině vypadající barevné kombinace kol a vícepaprskového designu (dnes moc v módě není), který je "završen" rovnými paprsky bez sebemenší známky prohnutí směrem dovnitř, dle mého působí dost hrozně..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...