Přejít na obsah

problém s Octavia I 74kW AKL


Pavel Uřidil

Doporučené příspěvky

Mám problém a to dost velký ... Když jedu tak jak to napsat a popsat :D prostě jako kdyby moje auto si samo přídávalo rychlo a když zařadím tak otáčky rychle lezou až na 4000 ot./min ale když se chce vrátit do normálu aby si sám nepřidával otáčky na horu a já přidám plyn tak to auto 3x škubné a vím, že to auto už je v pohodě a že otáčky se sníží při řazení tak jak mají ... když vypnu motor a zas nastartuji tak to je v pohodě ale po nějaké době to začně dělat třeba dvakrát do dne ale není to pravidlo

Další problém je ten že když blbě nastartuji,či mi to chcípne tak za boha nemůžu nastartovat až po dlouhé době +/- 30 minut ale když to zkouším nastartovat přes plyn tak to chytne po nějaké době či po dvou pokusech.Pravidelně na volnoběch mi kolisají otáčky ikdyž je moto teplý ... otáčky se drží na 900ot./min

když sem byl u známené na VAGU tak to tam hlásilo chybu na čislo chladící kapaliny, Hallův snimač klik.hřídele a vačkové hřidele, pak lamda sondu ale když jsme chyby vymazali tak už se neukazala ... a pak jedu další ale to už nevím ... zítra se jdu obědnaj zas na VAG abych měl čerství přehled jaké tak jsou chyby a pak bych vám to sem napsal.

Dotaz je takoví co to může tyhle problémi způsoboval ?? Jinak auto jede uplně v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar,

tie vybiehajúce otáčky u mňa robila zanesená škrtiaca klapka, občas sa nevracala, po vyčistení, zmazaní adaptačných hodnôt a základnom nastavení cez VAG fachčí už druhý rok v pohode, a to blbé štartovanie za tepla mi robilo tiež, u mňa to bol snímač teploty chladiacej kvapaliny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to dělat spoustu věcí. Chce to si pročíst forum. Čidlo chladící kapaliny, stejně jako Hallův snímač a lambda jsou bolesti octávek. Pravděpodobně budeš muset měnit. S tím cukáním - zkus ještě vyčistit klapku, popř. mrknout na svíčky, kábly, zap. modul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...