Přejít na obsah

Columbus - filmy


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

columbus filmy umí přehrávat poze z DVD mechaniky a musí být vypálený jen na DVD médiu.

jediné co se dá si "avi" formát třeba i 4-5 filmů v nějakém prográmku přeformátovat do formátu DVD,tím se ti udělá i menu toho DVD a pak si to vypálíš na DVD médium a pak ti to už bude v columbusu hrát.dokonce pak se ti načte menu a jsi schopný si pustit třeba až druhý film.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zkoušel jsem už 4 programy pro převod z avi do DVD formátu, vypaloval ten formát všemožně, vyzkoušel už snad skoro vše a furt to nefrčí... prostě to DVD nenačte.. originál bez problémů...

 

sem v koncíííích ...  :kol-25:

 

jen mě tak napadá, DVD-R / DVD+R .... je jedno které??? Já to zkoušel vše na DVD+R ... klasický DVD média 4,7GB .... jsou snad ještě nějaká jiná, spiciální pro DVD filmy?  :kol-32:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ne to používám toto a jde mi to bez problémů!

http://www.sw.centrum.cz/multimedia/prevody-formatu/video/vso-convertxtodvd-5/

jinak prográmek se dá i stáhnout zdarma,jen trochu hledat

jo a já to pálím na to co mi příde pod ruku,dokonce jsem to zkoušel i na RW a taky v poho funguje

Editováno: , autor: wsharan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vím v čem byl problém...

 

Převedeno a vypáleno bylo správně, ale pravděpodobně špatně čte mechanika, ačkoli vypaluju rychlostí 2x tak mi to DVD načte až po několikáte zastrčení do mechaniky ... cca 4x ho to po načítání vyplivne s tím, že nelze načíst, ale na popáté už si ho nechá a spustit to lze ...

 

Je to zvláštní.... DVD jsou samozřejmě nová, kvalitní, nepoškrábaná, vypalovaná pomalu (2x) ale stejnak s tím columbus, potažmo mechanika dělá caviky  :kol-25:  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

nechej si to udělat a máš vystaráno.. já to třeba umím, nebo je tady i spousta dalších šikovných lidí.... spíš napiš odkud jsi

Ahoj, také sháním někoho šikovného kdo by odblokoval Columbus pro přehrávání DVD za jízdy. Spolucestující rádi sledují filmy za cesty.

 

Někdo kolem Jihlavy? Popřípadě Brno Ostrava?

 

Díky Lukáš

 

PS: Koukám Senožaty kousek od Jihl... :-)

Editováno: , autor: horos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj. Má někdo zkušenost s připojením dvou obrazovek ke columbusovi? Mám originální hlavové opěrky z Audi. Jsou tam dva konektory jeden dvou pinový(zřejmě napájení) a jeden šesti pinový. Umí vůbec columbus poslat video signál? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...