Přejít na obsah

předělání budíků octavii II na face


ave123456

Doporučené příspěvky

Jo to je mi jasný, u tebe ta jistota je, protože už několik aut jezdí s FL budíkama zcela bez problému.

u motorpower.cz si moc jistej výsledkem nejsem, ale vzhledem k tomu, že u budíků dělaj různý úpravy, tak by to mohli umět. s funkčností immo si ale nejsem moc jistej.

Je ale pravda, že je lepší si připlatit za kvalitu, než ušetřit a pak s autem řešit nějakej problém. Abych se neopakoval, tak příspěvky 69 a 70. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě k FL budíkům nejvíc táhne to, že se mi s Amundsenem+ teď na maxíkovi neukazuje navi, rádio a telefon a když jsem dal dost velký prachy za FL MF volant a navi, tak musím maxíka ovládat přes tlačítka na páčce stěračů a info z navi na maxíkovi nevidím, takže musím za jízdy čumět na displej navi a to odvádí pozornost, takže jsem zatím moc velkýho komfortu nedosáhnul.

Je to ale o 10litrech, možná 12 pokud se nepodaří sehnat budíky někde levně a budu je muset vzít na skodateile.

EDIT: ale jelikož se velice dobře znám, tak to stejně nakonec dopadne tak, že k tobě s budíkama časem přijedu. :kol-28:

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budíky umím vyměnit asi tři roky/ vlastní cestou/, a bez vypnutí imma to nešlo/ 2004-2007/ , novější i mezityp Fazit jsem dělal i s Immo. To vše se změnilo s technologií. Takže Ferda a ostatní káblíkáři mě trochu předeběhli a budíky klonují. Má to své pro a proti, nebudu rozvádět, ale systémově to znamená, že třeba v DE přijdete díky databázové nesrovnalosti ve fazit o auto / pokud není jiný problém i vám ho vrátí/.Zkušenost jednoho zákazníka. Ono je totiž úplně jedno zda máte u staršího auta Immo of , a xxx v jednotce, při vyhodnocení pravosti auta se postupuje u těchto starších trochu jiným způsobem.

Tak či onak auto předávám bez chyb a funkce ABS není ohrožena . Nyní již toto umím třemi způsoby. IMMO off, online i klon. Narazil jsem pouze na problém s multifunkčním volantem, ale bohužel zákazník stresoval a nedal mi šanci dokončit. Dělal jsem více než dvacet aut a všechny OK.

Přeci jen hlavní prioritu mám v úpravách sw, a opravách řídících jednotek, takže toto je pouze okrajovka. Neznamená to, však, že nevyhovím.

Osvity, doplňky a staging také.

To Lukas ve tvém případě bych doporučil legální způsob ....omline.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednotky neklonuju, jestli ty to neumíš jinak je jen tvá neznalost. ABS nové bere VIN kde??? Když ho vypneš tak budeš dělat co??? Tvá neznalost hlášky, že ABSo nevidí immo je pro mě zařážející(pokud jsi takový odborník). Nové budíky maj už v sobě jen komponent security(immo je v gateway).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přenesení immodat a VIN, je klonování. Tečka. Ale vím, že jsi dobrej a je i možné , že děláme totéž nebo hodně podobně jinou cestou. Rozhodně bych nedal auto s chybovou hláškou. Jinak u ABS jednotky je třeba rozlišit o kterou se jedná, long si udělám online zápisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí to tady trochu přečíst...

Sehnat vhodný budíky a předat to schopné osobě.

1. v Praze je to rolbař - cardiagnostik.cz 

- budíky seženeš sám za 3-6 tisíc + práce, která stojí taky poměrně dost, zavolej a poptej se

 

2. kousek za Prahou motorpower.cz .

- dělá pouze ze svých věcí, takže nemusíš shánět budíky, jen se domluvíš, přistavíš auto a odjedeš s hotovým, cenu si zjisti

 

3. na okraji Prahy MartinRS

- dělá taky ze svých věcí, jen nevím jestli tohle umí a pokud ano, tak za kolik, najdi si kontakt a poptej se

 

4. pak jedině dál, Strakonice a to je ferda25

- podobné jako u rolbaře

 

Ceny za komplet se pohybujou kolem 6-12 tisíc, pokud máš budíky s maxíkem, tak se moc nevyplatí to měnit za FL. Pokud máš ale zbytečně moc peněz, tak proč ne.. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to kdo řeší ti asi nikdo z nich přesně nepoví. :kol-28:

Jsou prostě dvě možnosti:

1. immo pojede

2. immo v budíkách a motoru se vypne - je to celkem jedno, pokud někdo chce auto ukradnout, tak ho ukradne, immo je jako přelepit dětem krabici se sladkostma - za minutu to rozervou a sežerou :kol-28:

Hlavní je aby nebyl problém s ABS nebo něčím jiným.

Vzhledem k tomu co se tu napsalo o starších OII a ty máš MR2006, tak ti s velkou pravděpodobností immo nepůjde. :kol-47: Více ti ale řeknou výše uvedení v mém předchozím příspěvku 84.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak designová stránka je jasná, ale spíš mi jde o to, jestli to proti mému polodotu bude mít nějaký "funkční využitelný bonus"? Nemám ani přídavné topení, ani navigaci, ani chytrej volant, ani HF sadu,... takže to pro mně bude mít jenom ten designový prvek (po kterém samozřejmě taky toužím ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom případě ti to asi nic extra nepřinese. Pokud by si ale vyměnil postupně FL volant, dal třeba Amundsen+ s integrovaným BT HF, pak k tomu dal FL budíky a pár drobností, tak bude auto úplně jinde.

Já měl Elegance v základu - gumovej volant, rádio Stream a teda nic moc... Koukni do vlákna o mém autě a nebo i na další a uvidíš...

Samozřejmě ale záleží na tom, kolik máš peněz a jestli ses ochotnej je dát zdrovna do těchto věcí. Mě už ty drobnosti navíc stáli přes 20 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...