Přejít na obsah

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift


Martin82

Doporučené příspěvky

Ja jsem jich uz potkal neskutecne mnozstvi a zatim nic. Sviti mi jen mlhovky na 50 %. Prepinani nechavam zcela na automatice. Takze tunely svitim vzdy, za deste vzdy. Rozsvicuje to uz kdyz se zacina stmivat, mozna az zbytecne brzy, ale nevadi. Jen mam vyple zapinani nad 140 km/h. A jak rikam, zatim to nikomu nevadilo.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Také mám nakodovanou Ameriku, mlhovky na 60% fce auto s dešť. senzorem, zatažená ručka a světla nesvítí. Zatím bez problému s četníky :) Ale mám dotaz ohledně žárovek H8 (12 V 35 W) do mlhovek, máte tam ty klasické "žluté" nebo nějaké "bělejší"??

Do předních halogenů chci dávat H7 i H1 Osram NightBreaker žárovky tak řeším co s žárovkama v mlhovkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja menil vsechny zarovky v aute, ale prave krome tech zarovek do mlhy. H7 i H1 mam taky Osram NightBreaker, protoze to jsou svetla, ktere pouzivam. Mlhovky nezapnu prakticky nikdy a i kdybych je zapl, bile svetlo by stejne do mlhy bylo horsi. A ze pres den sviti do zluta mi nevadi, alespon to mene drazdi policajty (muj nazor). Takze za me zarovky do mlhovek neresit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Nemám Facelift. Měnil jsem v mlhovkách žárovky (NOKYA YELLOW) a nikdy jsem si ničeho nevšiml. Až teď. Poloha 0 - rožlé mlhovky pak klasicky na hlavní světla a zpět a v poloze 0 - zase svítí mlhy. Po vypnutí klíčku samozřejmě zhasnou. Dal jsem zpět staré žárovky a to samé, ale nikdy jsem si nevšiml. Tak se ptám.

Editováno: , autor: agent007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, říkám já jsem si toho nikdy nevšiml. Je možné, že by při výměně žárovek došlo ke zblbnutí světel? Možná jsem to tak měl. Nevím.

Zapnu klíček:

0 - mlhovky

1 - rozsvítí se parkovačky, mlhovky zhsanou

2 - mám něco svícení v tunelu či co

3 - rozsvítí se potkávačky

pak zapnutí mlhovek vytáhnutím přepínače

 

Zpět to samé v opačném pořadí.

Editováno: , autor: agent007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci. Pokud na předFL je nakodováno denní na mlhovky, tak je to jak píšete, pokud má AMERIKU = zatažení ruční brzdy, tak se mlhovky vypnou a nic nesvítí, pokud nemá AMERIKU, svítí mu společně s mlhovkama i parkovačky a po zatažení ručky to svítí pořád (mimochodem u nás se toto údajně používat nesmí, aby svítilo denní společně s parkovačkou).

 

Ty polohy ovladače:

0 = svítí denní (za předpokladu svícení v mlhovkách pouze při nezatažené ruční brzdě s fcí AMERIKA, nebo i při zatažené ruční brzdě bez fce AMERIKA), mělo by být nastaveno cca na 50-60% svítivosti

1 = pouze parkovačky, vše ostatní zhasne

2 = TUNEL - automatické přepínání denního na potkávací za předpokladu světelného senzoru

3 = potkávací s parkovacími světly trvale

4 = přední mlhovky k potkávacím - nastaveno na 100% svítivosti mlhovek

5 = zadní mlhovka

 

Přesně takhle to mám já, s fcí AMERIKA, aby mi nesvítily při denním (mlhovkách) parkovačky, protože to tak údajně nesmí u nás být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...