Přejít na obsah

Denní svícení v mlhovkách OII předfacelift


Martin82

Doporučené příspěvky

Kodoval jsi to spravne, melo by to fungovat. Zeptam se uplne blbe. Zavrel jsi po zaskrknuti toho bitu Long Coding Helper, klikl jsi na Do It! a bylo kodovani prijato? :kol-32: A dalsi vec, denni sviceni hlavnimi svetly ti funguje a nefunguje jen to prepnuti na mlhovky, nebo nefunguje komplet denni sviceni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím....a.... neptáš se vůbec blbě :huh: Přiznávám se zcela dobrovolně, někdy jsem takovej blbější a dělám divný věci (třeba možnost vynechání Do it!) :lol: Zítra to napíchnu znova a bude jasno. Denní svícení hlavními světly mi jde, mám vyzkoušené oba typy.  Nastavenou mám Ameriku. 

Editováno: , autor: TomXP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuže přátelé, kamarádi...když už jsem tu rozpoutal tento dialog, mám morální povinnost sdělit, jak věc dopadla. ANO....jsem vůl. Funguje. Mohl jsem na to jezdit už roky. Asi jsem to skutečně tenkrát neposlal do auta. Díkybohu jsem jen člověk, tvor omylný, budiž pro sebe taková moje malá útěcha. Takže zúčastněným díky ;)

Editováno: , autor: TomXP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj kluci.

Mám na Vás dotaz.
Co jsem tu tak pročítal, tak by mi mělo denní svícení přes mlhovky jít. Nicméně mi svítí současně i xenony. Možná jsem někde přehlédl něco, může se stát. Ale mohl by někdo poradit, připadně zkouknout kódování? Nejde mi to do hlavy.

Mockrát díky!

Jednotka: 3C0 937 049 E
B10A8F111007280032190D320000000064197F0664

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Našel by se někdo, kdo by mě to nakódoval z okolí Ostravy do 100-150km? Případně mi to i ukázal, abych byl schopen to sám zase vypnout před STK? Mám VAG VCDS 16.8.3 (kopie) , ale sám si na to netroufám. 

Jedná se o vůz Octavia II Combi 2.0 TDI-PD před faceliftem, BMM, 103kW, rv. 2006. Samozřejmě za odměnu. 

Díky 

Editováno: , autor: dewijant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve v tomto fóru jsem našel příspěvek:

 

Úžasný. Děkuji za dobré zprávy  :kol-47: 
Tak já to zkusím nakódovat a snad mi to bude šlapat.
Jen pro kontrolu, má to vypadat takto, nebo je ještě potřeba něco?

kodovani
09 centralni elektrika
07 kodovani

otevrit v LCode


byt 0 bit 3 odskrtnout pro vypnuti denni scandinavia
byt 0 bit 4 zaskrtnout pro zapnuti denni amerika
byt 17 bit 4 zaskrtnout pro zapnuti denni pres mlhovky
byt 20 dec nastavit 60% svitivosti 

 

Co je to LCode, je to součástí VCDS? Nebude to po mě chtít nějaký bezpečnostní kód, pokud budu chtít provádět změny? 

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to na STK neprošlo i od PČR jsem dostal pokutu 500kč, ale já jsem všeobecně magnet na problémy, takže tak. Legální to není, nemá to certifikaci pro použití denního svícení. Každopádně je lepší tohle, než aby svítily přes den xenony.
Ještě dodám, že je lepší v tomto režimu snížit svítivost ze 100% na 80% nebudeš potom v podvečer, kdy ještě snímač okolního světla nepřehodí na potkávací světla protijedoucí vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...